שבת   |   13 יולי    |   
דף הבית / מהרשת / "בהשקעות אסור לסמוך על המזל ולקחת סיכונים": מסלול ההשקעה שמאפשר לכם לפזר 100,000 דולר על פני 7 נכסים

"בהשקעות אסור לסמוך על המזל ולקחת סיכונים": מסלול ההשקעה שמאפשר לכם לפזר 100,000 דולר על פני 7 נכסים

פיזור השקעה מקסימלי בנדל"ן

פיזור סיכונים מקסימלי חשוב מאד בהשקעות, במיוחד שמדובר בנכסי נדל"ן אשר מיקומם וסוג הנכס עשוי להשפיע על השווי שלהם. מסלול ההשקעות Multi Smart מאפשר למשקיעים לפזר 100,000 דולר על פני 5-7 נכסים מניבים באזורים שונים בארה"ב וליהנות מהכנסה שוטפת ופיזור מקסימלי לאורך כל חיי ההשקעה.

פיזור השקעה הינו אחד מעקרונות ההשקעה המומלצים ע"י כל יועץ השקעות ונפוץ במיוחד בתיקי מניות, קרנות הון סיכון ו-Family Offices אשר מפזרים את ההשקעות על פני אפיקי השקעה שונים ואזורים שונים על מנת לצמצם את סיכוני ההשקעה. בעוד שבבורסה פיזור השקעה על פני מניות שונות משולב כמעט בכל תיק מניות, בנדל"ן הנושא מעט מורכב יותר.

היקף ההשקעה בתחום הנדל"ן גבוה מאשר מינימום ההשקעה במניות ולכן רבים נוהגים לרכוש במיטב כספם נכס באזור בו הם צופים צמיחה בשנים הקרובות. מסלול ההשקעה Multi Smart מאפשר למשקיעים לפזר את השקעתם על פני 5-7 נכסים מניבים באזורים שונים בארה"ב וליהנות מהכנסה שוטפת מהנכסים ופיזור מקסימלי של ההשקעה.

המשקיעים ייהנו מהכנסה שוטפת מכלל הנכסים

RM GROUP אשר יצרה את מסלול ההשקעות Multi Smart מנהלת כיום למעלה מ-800 נכסים מניבים בארה"ב עבור מאות משקיעים ישראלים. החברה, משקיעה יחד עם המשקיעים באותם התנאים במטרה לייצר זהות אינטרסים ומשקיעה בנכסים מסוג מולטי פמילי עם למעלה מ-90% תפוסת שכירות במטרה להשביח את הנכס בתקופה של 3-5 שנים ולמכור אותו ברווח תוך קבלת הכנסה שוטפת כתוצאה משכירות הדיירים.

"בתור גוף השקעה שמשקיע מיליוני דולרים בפרויקטים אנו מאפשרים ללקוחותינו להיות שותפים בעשרות נכסים, כך שבמידה וקרה משהו בלתי צפוי ואחד הנכסים אינו מניב תשואה על פי התוכנית הנכסים האחרים מחפים על כך." מספר מתן פרטמן, מנכ"ל ובעלים של RM GROUP שנבחר בשנה החולפת לרשימת אנשי השנה בענף הנדל"ן ע"י ערוץ 13.

דילוג לתוכן