יום ראשון   |   7 יולי    |   
דף הבית / השקעות / "יוצאים מהבורסה ומשקיעים במוצר צריכה בסיסי- נדל"ן למגורים בארה"ב": אלפי ישראלים השקיעו בנדל"ן בארה"ב בשבועיים האחרונים

"יוצאים מהבורסה ומשקיעים במוצר צריכה בסיסי- נדל"ן למגורים בארה"ב": אלפי ישראלים השקיעו בנדל"ן בארה"ב בשבועיים האחרונים

הנפילות החדשות בשוק ההון הובילו אלפי ישראלים להוציא את כספם משוק ההון, לפדות את קרנות הנאמנות ולחפש אחר אפיקי השקעה יציבים, בעיקר, נדל"ן בארה"ב. קבוצות של ישראלים מתגבשות יחד ומבצעות השקעות בארה"ב דרך חברות השקעות נדל"ן ישראליות. הרף המינימלי להשקעה: 230,000 ₪ בלבד.

הקריסה בשוק ההון ותחושת אי הוודאות בקרב הציבור הובילו אלפי ישראלים להשקיע בנדל"ן בשבועות האחרונים, בעיקר בשוק האמריקאי, שרף הכניסה אליו נמוך יחסית. לפורטל Channel22 דווח על אלפי ישראלים שהתגבשו לקבוצות וביצעו השקעות דרך חברות השקעות ישראליות אשר פעילות בשוק הנדל"ן האמריקאי.

על פי ההערכות בשוק, ישנה הזדמנות אדירה כעת למשקיעים בנדל"ן בארה"ב: התחלות הבנייה הרבות צפויות להתעכב, מה שיוביל לביקוש אדיר למגורים לצד היצע נמוך של דירות שיזניק את מחירי הנדל"ן ואת דמי השכירות. במקביל, הורדת הריבית לאפסית בשבוע האחרון צפויה לגרום למחירי הנדל"ן לעלות בצורה דרסטית.

ביטחון: משקיעים במוצרי צריכה בסיסיים – מגורים

חברת השקעות הנדל"ן RM GROUP מגבשת בימים אלו קבוצה של משקיעים הודות להזדמנות בשוק האמריקאי. הקבוצה, משקיעה יחד עם המשקיעים באותם התנאים ותנהל עבורם את כלל תהליכי ההשקעה וניהול הפעילות בארה"ב. החברה, עורכת פגישות אונליין בימים אלו בהם מסבירה על תהליך ההשקעה.

דילוג לתוכן