יום שני   |   8 יולי    |   
דף הבית / מהרשת / דירות בפרויקט הבוטיק של "דנקנר 38"ברמת גן נמכרות החל מ-1.7 מיליון ₪

דירות בפרויקט הבוטיק של "דנקנר 38"ברמת גן נמכרות החל מ-1.7 מיליון ₪

דנקנר רמת גן - פרויקט בוטיק

חברת הנדל"ן המובילה דנקנר 38 החלה את הבנייה בפרויקט "יא באדר 8" ובטרם תחילתו מכרה את כל הדירות מלבד 2 דירות אחרונות בנות 3 חד' .כמו כן, מתחילה החברה את פרויקט "השר משה 2 "ברמת גן בחודש ספטמבר והודיעה כי גם בפרויקט זה הביקוש בשיאו ונותרו 4 דירות בלבד בנות 4 חד' ודירת גן אחת. החברה מתחייבת לאכלוס עד 30 חודשים.

הפרויקט המדובר של חברת דנקנר 38 ברחוב יא באדר 8 ברמת גן יצא לדרך לפני חודשיים. החברה הודיעה היום כי הדירות 3 חד' שנותרו בפרויקט יימכרו בתקופה הקרובה במחיר של 1.7 מיל' ש"ח בלבד. ודירות ה 4 חד' בשר משה ימכרו החל מ 2,18 מיל' ש"ח לקומה ג'. פרויקט יא באדר והשר משה 2 יכללו מפרט טכני גבוה במיוחד כאשר מקומה 3 ומעלה יהיו 2  דירות בלבד בקומה עם 3 כיווני אויר לכל דירה ןמרבית הדירות יכללו מרפסת שמש. בשני הפרויקטים הבניין יכלול חניון תת קרקעי ולובי מפואר.

הפרויקט י"א באדר 8 יבנה בשכונת נגבה, שנחשבת לאחת מהשכונות הטובות והמבוקשות ברמת גן. השכונה, נמצאת במרחק של 5-10 דקות נסיעה מת"א ובסמיכות לאלוף שדה( שם תעבור גם הרכבת הקלה), הפארק הלאומי, הספארי וכפר המכביה.פרוייקט השר משה 2 ממוקם במרחק הליכה ממנו ונהנה אף הוא מקרבה לכל האטרקציות הללו וממוקם מרחק הליכה מקניון גבעתיים ,רמת החינוך ברמת גן היא מהגבוהות בארץ והפרויקט נמצא במרחק קצר מבתי ספר איכותיים ומבוקשים כגון תיכון בליך היוקרתי.ר"ג נבחרה לאחרונה לעיר ה-4 ברשימת הערים הטובות ביותר במדד איכות החיים.

הפרויקט מלווה בנקאית וניתנת ערבות מלאה לכספי הרוכשים ע"פ חוק המכר.

הפרויקטים של חברת דנקנר 38 בי"א באדר ובשר משה מלווים עם ערבות בנקאית מלאה, וערבות חוק המכר. לרוכשים, יינתנו תנאים והסדרי מימון נוחים והטבות דרך הבנק (כולל הלוואות קבלן דרך הבנק המלווה). החברה מתחייבת בעסקה מול הרוכשים למסור את הדירות תוך 30 חודשים בלבד מיום קבלת ההיתר ועפ"י ההערכות תסיים את המכירה כבר במהלך שלושת החודשים הקרובים.

בחברה מופתעים מרמת הביקושים טרם יציאת הפרוייקט לביצוע והחלק העיקרי של הדירות בפרויקטים נמכרו כבר במכירה המוקדמת ,החברה הודיעה כי תאפשר לרוכשים תנאי מימון מיוחדים כולל הלוואות קבלן מיוחדות של מזרחי טפחות.

דילוג לתוכן