יום ראשון   |   19 מאי    |   
דף הבית / הכירו את / עם אישור FDA וקוד טיפול בארה"ב: טכנולוגיה מוגנת פטנט משפרת את הראיה דרך המוח

עם אישור FDA וקוד טיפול בארה"ב: טכנולוגיה מוגנת פטנט משפרת את הראיה דרך המוח

בעולם רפואת העיניים הטיפול בבעיות ראייה מבוסס על טיפול בעין עצמה באמצעות משקפיים, תרופות או ניתוח ולעיתים בעיות ראייה רבות נותרות ללא מענה כלל. סטארט-אפ ישראלי פיתח טכנולוגיה מבוססת פטנט ומאושרת FDA אשר בשונה משיטות אחרות מטפלת גם במוח ולא רק בעין. כעת החברה מגייסת הון החל מ-40,000 ₪

לאחר עשרות מחקרים שהציגו ראיות קליניות נרחבות ובאמצעות אלגוריתמיקה מבוססת פטנט שהושקעו בו מיליוני דולרים RevitalVision מציעה לטפל בבעיות ראייה רבות לא רק באמצעות טיפול בעין, אלא גם דרך המוח, ומאפשרת לשפר ראייה בצורה שטרם נראתה.

מוצרי החברה פונים לשוק ענק של מאות מיליוני אנשים בעולם הסובלים מבעיות ראיה שונות, ואשר נמצאים ללא שום אלטרנטיבה טיפולית יעילה. הטכנולוגיה מאפשרת להם ראיה טובה יותר, באופן קבוע, וזאת ללא כל התערבות פולשנית, ללא סיכון וללא תרופות.

בשורה פורצת דרך עבור מאות מיליוני לקויי ראייה ברחבי העולם

הטכנולוגיה של RevitalVision היא היחידה בעולם המאושרת על ידי ה-FDA לטיפול בעין עצלה במבוגרים מעל גיל 9 וקיבלה קוד טיפול בארה"ב (CPT Code) המאפשר למטופלים לקבל כיסוי ביטוחי לטיפול בארה"ב החל מ-01 בינואר 2022, ומה שיוכל להאיץ את הפריצה של החברה בשוק האמריקאי.

כעת החברה יוצאת לגיוס משקיעים נוסף, אחרי שכבר גייסה בהצלחה 4 מיליון ש"ח מ-555 משקיעים דרך פלטפורמת השקעות ההמונים פיפלביז, אשר מפוקחת ע"י רשות ניירות ערך וגייסה למיזמים למעלה מ-200 מיליון ש"ח.

 

*בכפוף לתנאי החברה

דילוג לתוכן