יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / מהרשת / המלצות קריאה לסוף השבוע: האם קיימת הזדמנות בשוק הנדל"ן בארה"ב?

המלצות קריאה לסוף השבוע: האם קיימת הזדמנות בשוק הנדל"ן בארה"ב?

שוק הנדל"ן האמריקאי במהלך המשבר

בכל משבר, לצד מיליוני אזרחים שמפסידים יש את המרוויחים הגדולים – לאחרונה הוציאו רן הראל ומתן פרטמן, בעלי קבוצת ההשקעות RM GROUP ובעלי טור בנושא נדל"ן ב-The Marker, כתבת סקירה מקצועית על כלכלת ארה"ב ושוק הנדל"ן האמריקאי. גולשי אתר Channel22 יכולים לקבל את המדריך ללא עלות.

המלצת קריאה לסוף השבוע: כל מה שמשקיע צריך לדעת על השקעות במהלך הקורונה – סקירה אשר נכתבה ע"י בעלי קבוצת ההשקעות RM GROUP מציגה את כלל השינויים שחלו בעקבות משבר הקורונה על כלכלת ארה"ב ושוק הנדל"ן שבה. פרטמן, מבעלי החברה, בעל טור בנושא נדל"ן המתפרסם מדי שבוע ב-The Marker והוא ושותפו, רן הראל, נבחרו בשנה החולפת לרשימת אנשי השנה בענף הנדל"ן הודות להשקעות המוצלחות של הקבוצה אותה מנהלים.

"אנו רואים שהטלטלות בשוק ההון ויציאתם של עובדים רבים לחל"ת מובילים את הציבור לחפש אפיקי השקעה יציבים שמבטיחים הכנסה קבועה עם סיכון מינימלי. בשבוע האחרון קיבלנו פניות רבות להצטרפות למסלול". מספר מתן פרטמן, בעלים ומנכ"ל משותף של חברת ההשקעות RM GROUP.

הסקירה מציגה את הנושאים הבאים:

  • מה היה מצבה של כלכלת ארה"ב טרם המשבר
  • השפעת המגיפה על הכלכלה
  • השוואת המשבר הנוכחי למשברים קודמים
  • הפעולות שנעשו ע"י הממשל האמריקאי בהשוואה למשבר הסאב-פריים
  • השפעת משבר הקורונה על שוק הנדל"ן בארה"ב.

"משקיעים צריכים בראש ובראשונה להכיר את השוק ואת השינויים שעבר לפני שהם חושבים על השקעה כלשהי, בין אם זה בנדל"ן או בבורסה בארה"ב"

פרטמן והראל העבירו בשנה החולפת הרצאות לאלפי ישראלים והיו ממקימי מועדון הנדל"ן של אוניברסיטת ת"א. השניים, החלו את דרכם ברכישת נכסים בב"ש ב-2008, השבחתם ומכירתם ברווח (עסקאות פליפ) ונכון להיום מנהלים אלפי דירות בארץ ובארה"ב ואף מקימים בימים אלו את מלון הנופש הישראלי הראשון בזנזיבר עם סגן נשיא התאחדות המלונאות, מר אבי אגאג'ני.

"כל משקיע שעובר אצלנו מקבל בראש ובראשונה סקירה של השוק, אזור ההשקעה ותוכניות מפורטות שצפויות לקרות בו ותהליכים שקרו בשנים האחרונות. חשוב לנו שמשקיעים יבינו את אופי ההשקעה והסיבה להשקיע באותו מקום ושלא ילכו כעיוורים אחר פרסום". מספר פרטמן.

דילוג לתוכן