יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / "ישראלים מעוניינים בהשקעות בטוחות, מצאנו השקעה שממשלת ארה"ב משלמת למשקיעים שכירות חודשית"

"ישראלים מעוניינים בהשקעות בטוחות, מצאנו השקעה שממשלת ארה"ב משלמת למשקיעים שכירות חודשית"

וולסטריט

השקעות בתוכנית ה-Section 8 הינן נדירות יחסית בקרב ישראלים מהסיבה שמעט מאד חברות עומדות בסטנדרטים הגבוהים שהרשות הפדרלית מציבה בכניסה לתוכנית של  הממשל. בשנים האחרונות קרן ריאליה הישראלית נכנסה לתוכנית ומאפשרת לישראלים מסלול השקעה סולידי מאוד עם פוטנציאל תשואה גבוה במיוחד.

תוכנית Section 8 האמריקאית נועדה למגר את בעיית הדיור ברחבי ארה"ב. במסגרת התוכנית, שאליה נרשמו מיליוני אמריקאים וישנן רשימות המתנה ארוכות לכניסה אליה, ממשלת ארה"ב משלמת כ-80% משכר הדירה של הדיירים וישנו מנגנון משלים שבמידה והדייר אינו משלם את 20% הנותרים, חברת הניהול משתמשת בפיקדון הכולל שני חודשי שכירות בממוצע שניתן עם כניסת הדייר לנכס.

עבור משקיעים ובעלי נכסים מדובר ב"מכרה זהב": הממשלה משלמת הכנסות שכירות גבוהות מהשוק המקומי, בעל הנכס אינו צריך לדאוג כלל שמא הנכס לא יהיה מושכר, הודות לרשימת ההמתנה הארוכה לכניסה לתוכנית ומרבית התשלומים עבור השכירות בטוחים למדי מכיוון שאלו מתקבלים על ידי הממשלה.

פוטנציאל רווח אדיר בניהול נכון של נכסים מסוג זה

קרן ריאליה הישראלית המנהלת נכסים בשווי מאות מיליוני דולרים בארה"ב הפעילה כבר שנים בתוכנית המבוקשת, תאפשר למספר מוגבל של משקיעים להצטרף להשקעה לקרן השישית שלה מתחילת השנה בפרויקט ב-New Haven שבקונטיקט. תהליך ההשקעה כולל רכישה של כ-30 בתים פרטיים, שיפוצם והתאמתם לקריטריונים של תכנית הממשל האמריקאי, השכרתם לדיירים הזכאים במסגרת התכנית וחלוקת הרווחים מהכנסות השכירות המתקבלות מידי רבעון למשקיעים. אחד היתרונות הבולטים של הקרן הינו קבלת מימון בנקאי עבור הנכסים הקיימים לפי ערכם בשנה השניה לפעילות ורכישת בתים נוספים במימון זה על מנת להגדיל את ההכנסות המתקבלות ומקסום רווחי המשקיעים בהתאמה.

במסגרת ההשקעה בתוכנית יוכלו משקיעים להצטרף לקרן בהשקעה של החל מ-80,000 דולר כאשר הניהול השוטף יתבצע על ידי קרן ריאליה.

דילוג לתוכן