יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / השקעות / השקעות בחול / קרן השקעות REALYA הישראלית תצרף משקיעים לתוכנית הדיור האמריקאית ומשקיעיה יקבלו מדי חודש הכנסות שכירות מממשלת ארה"ב

קרן השקעות REALYA הישראלית תצרף משקיעים לתוכנית הדיור האמריקאית ומשקיעיה יקבלו מדי חודש הכנסות שכירות מממשלת ארה"ב

קרן השקעות ריאליה הישראלית
קרן ההשקעות הישראלית REALYA המתמחה בהשקעה בתוכנית הדיור המסובסד בארה"ב בה הממשל האמריקאי משלם כ- 80% משכר הדירה עבור הדיירים, תאפשר למשקיעים ישראלים להשקיע בבתים פרטיים בארה"ב בהם קיימת רשימת המתנה ארוכה של דיירים שמעוניינים להצטרף לתכנית הממשלתית. מהחברה, המנהלת כיום כ-3600 נכסים במודל זה נמסר: "שמחים לבשר על אפיק יציב ובטוח להשקעה בתקופה בה כל ישראלי זקוק לנכס מניב והכנסה נוספת משכירות".

גאווה: קרן ההשקעות הישראלית REALYA שמנוהלת ע"י רחלי אלפרוביץ ודלית בראון להן ניסיון מצטבר של מעל 26 שנים בתחום הנדל"ן, השיקה השבוע את הקרן ה-5 לנכסים מניבים תחת תוכנית הדיור המסובסד של הממשל האמריקאית  .Section 8 במסגרת התוכנית, שהוקמה במטרה למגר את בעיית הדיור, ממשלת ארה"ב משלמת למשקיעי הקרן כ-80% משכר הדירה מראש, בתחילת כל חודש, כאשר הדיירים שבתוכנית ישלמו את 20% הנוספים לאחר שהפקידו פיקדון של חודשיים שכירות מראש ועמדו בתנאיה הקפדניים.

אלפרוביץ מספרת לאתר Channel22 כי בתקופה הנוכחית ישנה הזדמנות גדולה בארה"ב שנוצרה כתוצאה ממשבר הקורונה – משקיעים יכולים לרכוש נכסים במחירים אטרקטיביים במיוחד הודות לעובדה שרבים זקוקים לתזרים מזומנים, ותוכנית מסוג Section 8 שהינה חלק מתוכנית ממשלתית בה הממשלה משלמת כ-80% מהשכירות, למעשה מבטחת את המשקיעים ומצמצמת את הסיכון העיקרי שברכישת נכס- תשלום שכר הדירה על ידי הדייר.

במסגרת ההשקעה הקרן תרכוש 2 בניינים בהם 165 דירות מושכרות.

הקרן, מנהלת כיום למעלה מ-3,600 נכסים בארה"ב בערים ניו יורק, קונטיקט, אוהיו ומרכזי ערים נוספות בארה"ב. המשקיעים ייהנו מהכנסה שוטפת משכירות וקבלת דו"חות מפורטים על הנכסים מחברת ההשקעות הישראלית. סכום ההשקעה בקרן הינו 70 אלף דולר בלבד והיא צפויה לסיים את הגיוס עד ל-20 ביולי.

דילוג לתוכן