יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / השקעות / גאווה ישראלית: לאחר ניהול חמש קרנות מוצלחות, קרן REALYA השיקה השבוע עבור משקיעים בישראל קרן שישית לנכסים מניבים בארה"ב

גאווה ישראלית: לאחר ניהול חמש קרנות מוצלחות, קרן REALYA השיקה השבוע עבור משקיעים בישראל קרן שישית לנכסים מניבים בארה"ב

הקרן השישית של ריאליה

בית ההשקעות הישראלי Realya  המנוהל ע"י רחלי אלפרוביץ ודלית בראון, הינו אחד מבתי ההשקעות היחידים בישראל שמאפשר להשקיע בתוכנית האמריקאית הממשלתית Section 8 , בה הממשלה משלמת כ- 80% משכר הדירה עבור דיירים זכאים בתחילת כל חודש. כך מצליח בית ההשקעות לאתר הזדמנויות נדל"ן עבור מאות משקיעים בימים של קורונה וחוסר וודאות בארה"ב ובעולם כולו, כנגד כל הסיכויים.

בית ההשקעות הישראלי Realya, מבתי ההשקעות היחידים בישראל אשר התקבל לתוכנית של הממשל האמריקאי – Section 8 לאחר שעמד בתנאים המחמירים ביותר של הרשות הפדרלית, הציג לציבור את הקרן ה-6 של החברה לנכסים מניבים בעיר דטרויט, הנחשבת לאחת מעשר הערים המומלצות להשקעה בארה"ב, בזכות פיתוח וצמיחה מואצים שעוברת העיר בשנים האחרונות ותמיכה ממשלתית של עשרות מיליארדי דולרים ובעקבותיהם עלייה גבוהה של מחירי הנדל"ן.

במסגרת הקרן, ירכוש בית ההשקעות יחד עם המשקיעים 2 מתחמי מגורים (Multi-Family) הכוללים 184 דירות, כאשר 20% מהם מושכר כחלק מהתוכנית הממשלתית, בו הממשלה משלמת את שכר הדירה עבור הדיירים בתחילת כל חודש.

Realya  למעשה מציעה אלטרנטיבה לקהל הישראלי החושש מניהול הנכס "בשלט רחוק": בית ההשקעות, המנהל למעלה מ-1,500 דירות ובתים בארה"ב הינו החברה היזמית, וזאת בשונה ממרבית החברות הפועלות בישראל, המשווקות פרויקטים נדל"ניים עבור ישראלים בחו"ל. המשמעות עבור המשקיעים הינה משולשת: ראשית, החברה הינה המנהלת הישירה של הנכסים, ולא גוף מתווך; שנית, החברה משקיעה מכספה בכל אחד מהפרויקטים ומעורבת באופן מלא לאורך כל תהליך ההשקעה. שלישית, החברה חוסכת למשקיעים עמלות תיווך מיותרות.

החברה מציעה לישראלים להשקיע יחד איתה במתחמי דיור הכוללים עשרות ומאות יחידות כל אחד, כאשר היא מטפלת במושכר, משביחה ומעבירה לו את כספי השכירות מידי רבעון. כך, הקהל הישראלי יכול למעשה להשקיע בנדל"ן יציב וליהנות מכספי השכירות הגבוהים המשולמים על ידי ממשלת ארה"ב גם בתקופת הקורונה.

בקרן הנוכחית, משקיעים ישראלים יוכלו להשקיע וליהנות מהכנסה שוטפת משכירות החל מהיום הראשון עם סכום השקעה התחלתי של 70,000 דולר בלבד.

דילוג לתוכן