יום חמישי   |   20 יוני    |   
דף הבית / השקעות / השקעות בחול / פלטפורמת השקעות חדשה תאפשר לכם להרוויח מעליית מחירי הנדל"ן והתשואות בחו"ל מבלי לקנות דירה

פלטפורמת השקעות חדשה תאפשר לכם להרוויח מעליית מחירי הנדל"ן והתשואות בחו"ל מבלי לקנות דירה

רילטי באנדלס - השקעות בבריטניה

בעוד שעשירים ברחבי העולם רוכשים נכסים וערכם עולה מדי שנה, מי שאין ברשותו מיליוני שקלים מתקשה למצוא אפיקי השקעה יציבים ומניבים. פלטפורמת ההשקעות החדשה בשם REALTY BUNDLES  מציעה פתרון לבעלי 150,000 ש"ח ומעלה – החברה תאפשר ללקוחות להשקיע בתיקי השקעות נדל"ניים באזורים שונים ברחבי העולם, ליהנות מהתשואות בחו"ל ומעליית מחירי הנדל"ן. כמו כן, באמצעות פיזור ההשקעה המובנה בתיק הנכסים, המשקיעים מקטינים את הסיכון הגלום לעומת השקעה בנכס\פרויקט אחד. הפלטפורמה, קיבלה מענק מהאיחוד האירופאי על חדשנות ומשלבת מנגנוני יציאה  שיאפשרו למשקיעים לצאת מהעסקה במידה וירצו בכך.

"להרוויח מעליית המחירים והתשואות מנדל"ן מבלי להשתעבד למשכנתא": פלטפורמת ההשקעות REALTY BUNDLES תאפשר מהיום למשקיעים ישראלים להשקיע בשווקי נדל"ן שונים ברחבי העולם וליהנות מהתשואות בנדל"ן בהשקעה החל מ-150,000 ש"ח בלבד. הפלטפורמה, שהחלה את פעילותה  באנגליה בשנת 2017 וקיבלה מענק מהאיחוד האירופאי, תעניק שירות בשפה העברית ללקוחות ישראלים.

"לקוחותינו מקבלים "תיק השקעות בנדל"ן" אשר מפוזר על פני נכסים ברחבי העולם לפי בחירתם וכך, נהנים גם מהתשואות וגם מעליית המחירים. כמו כן, בדיוק כפי שמשקיעים במדדים בבורסה, הפיזור על פני נכסים שונים מפחית את הסיכון  ונמנע מהתנודתיות המאפיינת את שוק ההון אשר לא מתאים לכל אחד, היות ומדובר בנכסי נדל"ן ".מספרים בחברה.

כמו כן בחברה מדגישים כי "אנחנו מבינים שהחיים דינאמיים" ולכן לראשונה בשוק הנדל"ן בחו"ל,  REALTY BUNDLES תאפשר מנגנוני יציאה גמישים אשר יאפשרו למשקיעים למשוך את כספי ההשקעה (ניתן ללמוד עוד על מנגנוני היציאה בפגישה עם נציגי החברה). במהלך הדרך במידה ויחפצו בכך."

דרך הפלטפורמה, משקיעים יוכלו לצפות בכל רגע נתון בסטטוס ההשקעה שלהם שמתעדכן תקופתית, שיכלול את התשואות שהרוויחו ושווי תיק ההשקעות. באמצעות REALTY BUNDLES ישראלים יוכלו להשקיע בנכסים באזורים שונים בעולם, כמו אנגליה, צרפת, איטליה, ספרד אוקראינה ומדינות נוספות וליהנות מהתשואות של נכסיהם. הפלטפורמה, הוצגה לאחרונה בתוכנית "מאחורי הכסף" בערוץ 13 בהנחיית דני רופ.

 

*האמור לעיל הינו מידע כללי בלבד, אין לראות בו משום ייעוץ ו/ או המלצה להשקעה, ובכל השקעה יש סיכון להפסד כספי.

מאמרים נוספים

דילוג לתוכן