יום רביעי   |   19 יוני    |   
דף הבית / השקעות / "מאות ווילות נמכרו תוך מס' חודשים": כך הפכה העסקה של רשת הנדל"ן הבינלאומית לאטרקטיבית ביותר בשוק הנדל"ן בישראל

"מאות ווילות נמכרו תוך מס' חודשים": כך הפכה העסקה של רשת הנדל"ן הבינלאומית לאטרקטיבית ביותר בשוק הנדל"ן בישראל

בתים בקליבלנד - רילטי אקזקיוטיב

רשת הנדל"ן הבינלאומית Realty Executives הפועלת בישראל מזה כ-12 שנים הסעירה את השוק לפני כחודש וחצי כשהציעה וילות בקליבלנד משופצות ומושכרות לדיירים בכ-60,000 דולר בלבד, אשר מייצרות תשואות של כ-12% נטו בשנה. בשבוע האחרון הודיעה החברה על מאות עסקאות שנעשו בשוק הישראלי.

רשת הנדל"ן הבינלאומית Realty Executives המונה למעלה מ-1,000 סניפים ברחבי העולם ונחשבת לאחת מ-300 החברות הפרטיות הרווחיות ביותר בארה"ב, פרצה עם מבצע לשוק הישראלי לפני כחודש וחצי וזוכה להצלחה אדירה. החברה, מכרה על פי ההערכות מאות נכסים לקהל הישראלי וזכתה לשבחים רבים בקרב משקיעים ובפרסומים השונים בפורטלים המובילים.

הרשת, יצרה מערך בשפה העברית ושיתוף פעולה עם הבנקים הגדולים בישראל שמעניקים מימון לישראלים, מה שמאפשר לרכוש נכסים המייצרים הכנסה פסיבית של כ-800-1000$ בחודש עם הון עצמי של כ-100,000 ₪ בלבד, שיאפשר להם ליהנות מתשואה של כ-12% בשנה מהכנסות השכירות.

"הבנו שיש בעיה בשוק הנדל"ן בישראל וייצרנו עסקאות שיאפשרו לישראלים בעלי הון עצמי של כ-100,000 ₪ למנף את כספם"

כניסתה של הרשת הבינלאומית לישראל נבעה כתוצאה משוק הנדל"ן בישראל, בו מחירי הנדל"ן גבוהים במיוחד וכמעט שאינם מאפשרים לצעירים לרכוש דירה. "לרכוש דירה בארה"ב כיום זה בדיוק כמו לרכוש דירה בישראל לפני כ-20 שנה. מחירי הנדל"ן רק עולים משנה לשנה בארה"ב, בדומה למה שקרה בישראל, ומייצרים הזדמנות ענקית להגדיל את ההון העצמי", מספרים בחברה.

"אנו מסייעים ללקוחותינו לעבור את כל התהליך בשפה העברית עם נציג ישראלי ומלווים את המשקיעים בקבלת המימון, כך שהכנסות השכירות מהדיירים שבנכס מכסות את המימון עבור המשקיעים."

בקליבלנד, מחירי הנדל"ן עולים מדי שנה, מה שמאפשר לקהל הלקוחות ליהנות מעליית הערך של הנכסים ויאפשר למשקיעים למכור את הנכס ברווח תוך מספר שנים.

דילוג לתוכן