יום ראשון   |   19 מאי    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / "מהפכת ההשקעות בחו"ל": RealtyBundles תאפשר להשקיע בנכסים באנגליה, פורטוגל, ספרד ומגוון מדינות באירופה החל מ-150,000 ₪ בלבד

"מהפכת ההשקעות בחו"ל": RealtyBundles תאפשר להשקיע בנכסים באנגליה, פורטוגל, ספרד ומגוון מדינות באירופה החל מ-150,000 ₪ בלבד

להשקיע בנכסים בחו"ל החל מ-150,000 ש"ח

פלטפורמת ההשקעות שקיבלה מענק על חדשנות מהאיחוד האירופאי, תאפשר כעת גם לישראלים להשקיע בנכסים ברחבי העולם החל מ-150,000 ₪ בלבד וליהנות מפיזור השקעה על פני מס' נכסים. משקיעים יוכלו לצפות בסטטוס השקעתם באופן שוטף דרך אתר החברה ולפזר השקעות במספר מקומות שונים תוך כדי קבלת התשואה ורווחים מעליית הערך של הנכסים.

החברה הישראלית שהשיקה את פעילותה באנגליה לפני כ-4 שנים, תאפשר כעת גם לישראלים להשקיע בנכסים באנגליה, פורטוגל, ספרד, אוקראינה, איטליה, גרמניה וצרפת החל מ-150,000 ₪ בלבד. החברה, עובדת בשיתוף פעולה עם סוכנויות נדל"ן מקצועיות ברחבי העולם ותאפשר לפזר השקעה על פני מספר נכסים ולצפות בכל רגע נתון בסטטוס השקעתם.

בריאיון של מנכ"ל החברה נועם עמרם בתוכנית "מאחורי הכסף" בערוץ 13 עם דני רופ, סיפר שהריאיון הוא להפוך את ההשקעה בנכסים לפשוטה וקלה ולקבל עדכונים שוטפים בנוגע להשקעה. החברה, בודקת עבור המשקיעים את הנכסים וחתומה על הסכמים עם סוכנויות הנדל"ן המקצועיות ברחבי העולם.

"יש לנו משקיעים שמפזרים את השקעתם על פני 4-5 נכסים באזורים שונים בעולם וכך, נהנים מהתשואות בכל אזור ועליית הערך. המטרה היא שלקוחות יפזרו סיכונים וישקיעו במגוון נכסים או באזורים שונים סכומים קטנים". מספר גורם בחברה.

 

האמור לעיל הינו מידע כללי בלבד, אין לראות בו משום ייעוץ ו/ או המלצה להשקעה, ובכל השקעה יש סיכון להפסד כספי.

דילוג לתוכן