יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / שנת שיא למשקיעי הנדל"ן המניב בארה"ב: "מסלול המשקיעים הכשירים שבר שיאים ויצר למשקיעים הכנסות של מאות אלפי שקלים"

שנת שיא למשקיעי הנדל"ן המניב בארה"ב: "מסלול המשקיעים הכשירים שבר שיאים ויצר למשקיעים הכנסות של מאות אלפי שקלים"

למרות זן האומיקרון, נראה ששום דבר לא עוצר את שוק המשרדים בארה"ב, שממשיך לשבור שיאי ביקוש, בעיקר לאור ההתרחבות של מעצמות ההייטק ששוכרות שטחים ענקיים ומתחייבות על חוזי שכירות לטווח של 10 שנים. מסלול המשקיעים הכשירים רשם תשואות חסרות תקדים בנוסף לעליות ערך גבוהות. "השקעות של מיליון שקלים הניבו הכנסות משכירות כמו 3 דירות במרכז תל אביב". בשוק מעריכים: עליות המחירים רק בהתחלה וצפויה המשך עליית מחירים בשנה הקרובה

בעוד שישראלים רבים לקחו משכנתאות בהיקף של מאות מיליארדי שקלים במהלך השנה האחרונה, במטרה לקנות דירה בארץ, המשקיעים הכשירים אשר השקיעו מיליון שקלים במסלול ההשקעות שנבנה עבורם בשנת 2021 גרפו רווחי עתק שיצרו להם הכנסה המשקפת שכירות של 3 דירות במרכז תל אביב. שוק המשרדים בארה"ב רותח לאור התרחבותן של חברות ההייטק ש"נלחמות על כל מ"ר" והמשקיעים הם הנהנים העיקריים.

בשנה החולפת המסלול גייס מאות מיליוני שקלים להשקעות בשוק המשרדים האמריקאי: כלל ההשקעות היו בבניינים בפריים לוקיישן אשר מושכרים לחברות הייטק או לממשלת ארה"ב. בחלק מהאזורים נרשמה עלייה של כ-14% במחירי הנדל"ן לצד עלויות השכירות שעלו והגיעו למספר דו-ספרתי גבוה.

"כיום המסלול מנהל כספים של מאות משקיעים כשירים שביניהם בכירים במשק הישראלי. אנו צופים שבשנת 2022 ירשמו השקעות בהיקף של כחצי מיליארד שקלים בשוק המשרדים". מספרים בחברה. המסלול מיועד למשקיעים כשירים ורף הכניסה להשקעות הינו מיליון שקלים.

למידע נוסף על מסלול ההשקעות

דילוג לתוכן