יום רביעי   |   19 יוני    |   
דף הבית / השקעות / "בית השקעות נדל"ן": כך תשקיעו בנדל"ן בארה"ב במסלול המתאים עבורכם ותקבלו דו"חות רבעוניים על השקעותיכם

"בית השקעות נדל"ן": כך תשקיעו בנדל"ן בארה"ב במסלול המתאים עבורכם ותקבלו דו"חות רבעוניים על השקעותיכם

השקעות נדל"ן דרך חברת השקעות

השקעות נדל"ן נחשבות ליציבות וסולידיות ביחס לאפיקי השקעה אחרים, במיוחד כאשר מדובר בנדל"ן בארה"ב, שוק הנמצא בעליית מחירים מתמדת מזה למעלה מעשור. בעוד שרבים מעוניינים ליהנות מהתשואות הגבוהות בשוק האמריקאי, למעטים יש את הידע וההבנה של השוק בכדי לאתר השקעות טובות ובעיקר, את הזמן והכוח בכדי לנהל את הנכסים. חברת השקעות ישראלית תאפשר לכם להשקיע בנדל"ן בארה"ב במסלול המתאים עבורכם.

"ליהנות מהידע של חברות ההשקעות הגדולות שמעסיקות צוותים מקצועיים לבחינת השקעות ולהיות חלק מקבוצה שמונה מאות משקיעים ישראלים": בשנים האחרונות פחות ישראלים משקיעים בנכסים פרטיים בארה"ב ועוברים להשקעה בנדל"ן דרך חברות השקעות אשר מנהלות עבורם את ההשקעה מעבר לים.

"אנו רואים זאת כתיק השקעות, ישנם מסלולי השקעה לטווח של שנתיים וישנם מסלולי השקעה לטווח ארוך יותר. כמו כן, בחלק ממסלולי ההשקעה אנו מקבלים הכנסה שוטפת ובחלקם, נהנים מהרווחים בתום תקופת ההשקעה. כל אחד והמסלול שמתאים עבורו בהתאם לרמת הסיכון שהוא מעוניין לקחת". מספר אחד ממשקיעי חברת RM GROUP, חברת השקעות ישראלית הפועלת מזה שנים בשוק האמריקאי.

GROUP מנהלת כיום השקעות נדל"ן עבור מאות משקיעים ישראלים ובשנה החולפת, בעלי החברה נבחרו לרשימת אנשי השנה בענף הנדל"ן הודות לניסיונם והחשיבה פורצת הדרך עבור אלפי ישראלים המחפשים השקעות בחו"ל. במשרדי החברה במגדלי ב.ס.ר מתאימה החברה את מסלולי ההשקעה המתאימים ביותר עבור כל משקיע ומשקיע. החברה, שמשקיעה יחד עם המשקיעים באותם התנאים בדיוק במטרה לשמור על זהות אינטרסים, אחראית לשליחת הדו"חות הרבעוניים למשקיעים, לניהול השוטף של הנכס ולמכירת הנכסים במטרה לייצר רווח למשקיעים.

לנהל תיק השקעות בענף הנדל"ן

RM GROUP פועלת באזורי ביקוש מהטובים ביותר בארה"ב כמו שיקגו, ברוקלין, מנהטן ויוסטון, שם נהנו משקיעי החברה מאקזיט בפרויקט יזמי. החברה מנהלת מאות נכסים בשוק האמריקאי ומבצעת עסקאות יזמיות, הכוללות בנייה ומכירה של מתחמי דירות בשכונות מבוקשות בארה"ב, לצד רכישה, שיפוץ ומכירת נכסים במתחמי דירות. בשנה החולפת, החברה גייסה משקיעים לעשרות פרויקטים שונים בארה"ב ובעליה העבירו הרצאות בנושא השקעות נדל"ן לאלפי משקיעים ישראלים.

"יש לנו מגוון פרויקטים שונים בארה"ב, חלקם סולידיים יותר וחלקם פחות, חלקם מעניקים הכנסה שוטפת לאורך השנים ובחלקם המשקיעים מקבלים רק בסוף התקופה את כספי הקרן עם הרווחים. כמובן שיש להתאים לכל משקיע את ההשקעה המתאימה לו, בהתאם לנתונים הפיננסיים שלו, הצרכים שלו והאופי שלו." מספר מתן פרטמן, בעלי החברה.

"כיום, משקיעים רבים מחפשים להשקיע מעבר לים בכלל ובארה"ב בפרט אך אינם מצליחים לאתר את ההשקעות הנכונות עבורם, אינם מסוגלים לנתחן בצורה מעמיקה ובסף מתקשים לנהל את ההשקעה בשוטף. בכדי להרוויח מהשקעות בארה"ב יש להבין את השווקים השונים במדינה, לדעת עם מי לעבוד ולדעת מתי למכור את הנכסים שצריך. אנו פועלים באופן שוטף בארה"ב, יש לנו צוות של מומחים שאחראים לאתר את ההזדמנויות הטובות ביותר, לנתחן ובסוף לבצע את תכנית ההשקעה ולנהל אותה. בוועדת ההשקעות שלנו יושבים מומחים בתחומם – אנליסטים, עו"ד, מנהלי נכסים, אנשי כספים ויזמים. בשנת 2019

דילוג לתוכן