יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / השקעות / השקעות בישראל / העתיד שלכם כבר בבנייה – דירות 4 ו-5 חדרים, עכשיו בתנאים מיוחדים, בפרויקט החלוץ ברמת השרון

העתיד שלכם כבר בבנייה – דירות 4 ו-5 חדרים, עכשיו בתנאים מיוחדים, בפרויקט החלוץ ברמת השרון

לאחר ההצלחה המרשימה של שני המגדלים הראשונים, מתחם רמות בעיר יוצא בהטבה חד פעמית לזמן מוגבל, כשהבנייה כבר בעיצומה: דירות 5 חד' עם מרפסות מעל 20 מ"ר במגדל השלישי ימכרו ב-4.28 מיליון ₪ לפני הנחה. כמו כן ייהנו הלקוחות מתנאי תשלום של 20/80, כאשר אכלוס הפרויקט צפוי להיות בסוף 2025. המתחם, שנחשב למוביל ולמבוקש ביותר בעיר, מציע שכונת מגורים פרטית עם פארק, שבילי הליכה ומתחם Family Club יחיד מסוגו בישראל, הכולל חדרי כושר, מועדוני דיירים, חדר חוגים, חדר מוסיקה ומגוון פעילויות העשרה.

השבוע הודיעה הנהלת "רמות בעיר" על מגוון הנחות שיינתנו לרוכשים של דירות 5-4 חד' במגדל השלישי בפרויקט, שנמצא בעיצומה של הבנייה. המגדל השלישי, אשר נבנה ע"י חברת "תדהר", מתנשא לגובה של 26 קומות והינו המגדל הגבוה ביותר ברמת השרון. 

הפרויקט מציע תמהיל דירות מגוון, עם דגש על דירות גדולות המתאפיינות בתכנון אידאלי למשפחות: סלון מרווח, מטבח גדול הכולל אי ומרפסות מפנקות עד 35 מ"ר המשקיפות לנוף ירוק. בנוסף, מציע הפרויקט אינספור אפשרויות לפעילויות פנאי לכל המשפחה – והכל כחלק מהמתחם. כל היתרונות האלו הפכו את הפרויקט לאחד המצליחים באזור השרון בכלל, ולסיפור ההצלחה הגדול ביותר ברמת השרון, בפרט.

את הפרויקט מקימה חברת "רמות בעיר", מבית קבוצת הנדל"ן המובילה "יובלים" בבעלותו של היזם הוותיק איציק ברוך, ומבית קבוצת "ישראל לוי נדל"ן". קבוצת "יובלים" מקימה בימים אלו אלפי יחידות דיור בפרויקטים שונים ברחבי הארץ. ההנחה בתוקף לזמן מוגבל.

למידע נוסף:

    דילוג לתוכן