יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / בית חכם ומאובזר במותגי החשמל המובילים בעולם: הצצה לפרויקט המעוצב של דנקנר 38 ברעננה

בית חכם ומאובזר במותגי החשמל המובילים בעולם: הצצה לפרויקט המעוצב של דנקנר 38 ברעננה

דנקנר 38 - פרויקט ברעננה

רגע לפני תחילת בנייה, חב' דנקנר הודיעה כי תציע למכירה את 2 הדירות האחרונות בשלב הפריסייל ב- 100,000 ₪ הנחה לרוכשים עד שלב תחילת הבנייה הצפויה בחודש יוני. הפרויקט ברעננה, נחשב לאחד מהפרויקטים החדשניים ביותר בשוק: כלל הדירות בפרויקט ישלבו את טכנולוגיית הבית החכם כאשר הדיירים יוכלו להפעיל כל מכשיר בבית באמצעות האפליקציה. סמנכ"ל החברה: "גאים להוביל את המהפכה הטכנולוגית בשוק הדירות בישראל".

"להדליק את מכשירי החשמל באמצעות האפליקציה ולשלוט בכל מרחוק": הפרויקט החדשני והמעוצב של חברת דנקנר 38 אשר הודיעה היום על תחילת שיווק הפרויקט ברחוב שברץ 7 ברעננה, פרויקט אשר יציע דירות 4 ו-5 חדרים בגדלים הנעים בין 109-133 מ' שיימכרו במחיר אטרקטיבי החל מ-2.37 מיליון ₪ בלבד (לפני הנחה), כמו כן פנטהאוזים יוקרתיים בני 5 ו-6 חד'

הפרויקט הינו אחד מהבודדים בארץ אשר כלל הדירות בו ישלבו את טכנולוגיית הבית החכם וייבנו בסטנדרט יוקרתי במיוחד, כאשר הרוכשים ייהנו מכלל מכשירי החשמל למטבח מבית De Dietrich היוקרתי. "שוק הדירות עובר קפיצת מדרגה והסטנדרט של הרוכשים עולה. לקוחות כיום מחפשים נוחות מקסימלית בביתם ואנו גאים להציב סטנדרט חדש של בנייה המשלב את טכנולוגיית הבית החכם", מספר אלון חונדרש, סמנכ"ל חברת דנקנר 38.

דירות 4 חדרים יימכרו במחיר אטרקטיבי החל מ-2.37 מיליון ₪ בלבד (לפני ההנחה)

מה שהופך את הפרויקט לאטרקטיבי במיוחד בקרב הציבור וגורם להד התקשורתי הינו מחירי הדירות בפרויקט היוקרתי והמיוחד ןכמו כן ותנאי התשלום הנוחים והמותאמים אישית לצורכי ויכולות הרוכשים שיינתנו לרוכשים לדוגמא: 20% בהתחלה ו 80% בסיום וזאת בזכות הסדרי מימון ושיתוף פעולה עם בנק מזרחי טפחות.

רחוב שברץ ברעננה נחשב לאחד מהרחובות המבוקשים בעיר ובאזור מגוון גינות ציבוריות, אשכול גנים, מרכז מסחרי, מסעדות, בתי קפה, מסעדת שף ועוד. כמו כן, היציאה לכביש 4 נוחה במיוחד לתושבים המתגוררים באזור ובתי הספר היסודיים (הדקל ואריאל) נמצאים במרחק הליכה.

למידע נוסף:

דילוג לתוכן