שבת   |   24 פברואר    |   
דף הבית / מהרשת / אנגליה: מגורי סטודנטים להשקעה ימכרו לישראלים עם חוזה שכירות למשך 5 שנים

אנגליה: מגורי סטודנטים להשקעה ימכרו לישראלים עם חוזה שכירות למשך 5 שנים

מגורי סטודנטים באנגליה לרכישה

חברת השקעות הנדל"ן המובילה Puzzle Group תציע דירות חדשות מקבלן במגורי סטודנטים במרחק של 5 דקות בלבד מהאוניברסיטה המובילה בשפילד ב-319,000 ש"ח בלבד. משקיעים יקבלו חוזה שכירות למשך 5 שנים מחברת הניהול וייהנו משכר דירה של כ-2,000 ש"ח מדי חודש. תנאי התשלום בעסקה: 5,000 פאונד במועד החתימה והיתר בפריסה נוחה.

שפילד הפכה למוקד השקעות פופולרי במיוחד הודות לגידול המהיר במספר הסטודנטים בעיר שמייצר ביקוש אדיר דירות סטודנטים, בדומה למה שקרה בעיר ב"ש לפני מספר שנים שהוביל לעליית מחירי הנדל"ן. חברת השקעות הנדל"ן Puzzle Group מציעה בימים אלו מספר דירות במרחק של כ-5 דקות בלבד מהאוניברסיטה המרכזית בעיר ב-319,000 ש"ח בלבד ומתחייבת למשקיעים בחוזה על שכירות של כ-2,000 ש"ח מדי חודש למשך 5 השנים.

החברה יצרה תנאי תשלום נוחים בעסקה: תשלום של כ-5,000 פאונד בלבד במעמד החתימה (כ-22,500 ש"ח) ופריסת תשלומים נוחה ליתר התשלום. כספי המשקיעים בעסקה יועברו לחשבון נאמנות ועד הרישום בטאבו ובזמן זה ייצרו ריבית של 3% בשנה.

דירות חדשות מקבלן במרחק של כ-5 דקות בלבד מהאוניברסיטה המרכזית 

עם מחסור של כמעט 50,000 חדרים הפרויקט החדש בשפילד ייצר ביקוש אדיר בקרב משקיעים ברחבי העולם ועתיד להיות פרויקט מעונות הסטודנטים המפואר שבעיר. הרוכשים יקבלו מפתח לדירה החדשה בספטמבר 2021 . "בשכונה בה נבנה הפרויקט יש ביקוש אדיר בקרב סטודנטים הודות לקרבה לאוניברסיטה המרכזית. הפרויקט היוקרתי של מעונות הסטודנטים זכה לחשיפה תקשורתית אדירה והצפי הוא שמשקיעי הפרויקט ייהנו מקפיצת בשווי הנכס כבר בסיום הפרויקט." מספרים בחברה.

קיימת הרשמה מוקדמת מצד הסטודנטים להשכרת דירות במעונות ומכאן ביטחון חברת הניהול להתחייב בחוזה למשקיעים להשכיר את הדירה למשך 5 שנים וליהנות משכר דירה של כ-2,000 ש"ח מדי חודש

דילוג לתוכן