יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / פספסתם את באר שבע? כך תרכשו דירת סטודנטים בבאר שבע הבאה של אנגליה

פספסתם את באר שבע? כך תרכשו דירת סטודנטים בבאר שבע הבאה של אנגליה

דירות סטודנטים בשפילד אנגליה

המחסור האדיר של כ-50,000 דירות המיועדות להשכרה לסטודנטים בעיר שפילד שבאנגליה, בה מתגוררים עשרות אלפי סטודנטים מוביל לעליית מחירי הנדל"ן מדי שנה ועלייה בשכר הדירה. כעת, פרויקט מעונות הסטודנטים החדש מציע יחידות דיור חדשות ומפוארות מקבלן במרחק של כ-5 דקות הליכה מאוניברסיטת Sheffield Hallam הגדולה והמפורסמת. קבוצת ההשקעות הישראלית Puzzle חתמה על הסכם שיווק בישראל ותציע למשקיעים חוזה להכנסות של 120,000 ₪ לפחות במהלך 5 השנים הראשונות.

חברת ההשקעות הישראלית Puzzle חתמה הסכם שיתוף עם יזם מקומי בשפילד ותחל לשווק יחידות דיור לסטודנטים חדשות בפרויקט המפואר ביותר בעיר שנבנה בסמוך לאוניברסיטה הגדולה ב-319,000 ₪ בלבד. כחלק מההסכם, Puzzle תאפשר לרוכשים ביטחון בהכנסות בגובה של 120,000 ₪ לתקופה של 5 שנים.

שפילד מהווה יעד השקעות פופולרי הודות לגידול האדיר במספר הסטודנטים בעיר, דבר שיצר מחסור חמור בדירות למגורים דבר שהעלה את ערך הנכסים בעיר, בדומה לתהליך שעברה העיר באר שבע הודות לאוניברסיטת בן גוריון לפני מספר שנים.

תנאי התשלום בעסקה: 22,500 ₪ בלבד במועד החתימה והיתר בפריסת תשלומים

כחלק מההסכם, חברת ההשקעות Puzzle תציע לרוכשים לשלם כ-22,500 ₪ בלבד במועד חתימת ההסכם כאשר היתר ישולם בפריסה נוחה. כמו כן, כלל כספי הרוכשים יועברו לחשבון נאמנות שיפתח על שמם באמצעות עורך דין ישראלי וייהנו מרישום הערת האזהרה ועד לרישום יחידת הדיור בטאבו על שם המשקיע ואף בזמן זה יצברו ריבית עד לקבלת המפתח.

דילוג לתוכן