יום שלישי   |   9 יולי    |   
דף הבית / מהרשת / "השקעה לטווח קצר": כך תמנפו את ההון העצמי שלכם בתקופה של כ-30 חודשים בלבד

"השקעה לטווח קצר": כך תמנפו את ההון העצמי שלכם בתקופה של כ-30 חודשים בלבד

פרויקט יוסטון - השקעה יזמית

"להצטרף לקבלנים שרוכשים את הקרקע, בונים ומוכרים את הדירות ברווח": לאחר אקזיט מוצלח בפרויקט דומה, RM GROUP מציעה בימים אלו למשקיעים להצטרף לפרויקט בניה במסגרתו ייבנו כ-60 וילות בשכונת מגורים מהמבוקשות ביוסטון תוך כ-30 חודשים בלבד.

בשנים האחרונות משקיעים בארץ וברחבי העולם רוכשים פחות בתים פרטיים בארה"ב ובמקום, משקיעים את כספם יחד עם חברות נדל"ן אשר מבצעות פרויקטים של בנייה באזורי ביקוש גבוהים. בעוד שבארץ, יזמי הנדל"ן מצרפים את הבנקים כ"שותפים" וכמקור מימון לפרויקטים, בפרויקטים של בנייה בארה"ב הקהל הרחב יכול לקחת חלק בהשקעות.

להשקעה בפרויקטים יזמיים בארה"ב דרך חברת RM GROUP יש יתרונות משמעותיים על פני השקעה בנכסים פרטיים:

  • RM GROUP משקיעה יחד עם המשקיע באותם התנאים כך שיש זהות אינטרסים בינה לבין החברה וכך, המשקיע נהנה מהצוות המקצועי בחברה שבוחן את אזור ההשקעה, מנהל משא ומתן ודואג לכלל התפעול של הפרויקט.
  • ההשקעות לטווח קצר: ההשקעה במסלולי ההשקעה הנ"ל הן לתקופה קצרה יחסית. בפרויקט ביוסטון ההשקעה היא לתקופה של כ-30 חודשים בלבד.
  • המשקיעים נהנים מקדימות בחלוקת הכספים על פני היזם ועל פני החברה.
  • פוטנציאל רווח גבוה במיוחד: בדומה לפרויקטים של בנייה בארץ בהם יזמי הנדל"ן גורפים רווחים ממכירת הדירות, משקיעים יכולים ליהנות מרווח הון גבוה בפרויקט.

האזור בו מחירי הדירות עולים במשך 30 שנה ברציפות

מחירי הנדל"ן באזור צמחו בשנה החולפת בכ-4% ומציגים עליה יציבה מזה כ-30 שנה. השכונה שממוקמת כ-15 דקות נסיעה בלבד ממרכז העיר, נחשבת למבוקשת במיוחד עם תפוסה ממוצעת של 94% וזמן הממוצע למכירת דירה בה עומד על 45 ימים בלבד. הפרויקט הנוכחי שמבצעת החברה ביוסטון, הינו הפרויקט ה-5 שהחברה מבצעת באותו אזור, לאחר אקזיט מוצלח למשקיעיה ברבעון החולף. כעת, יוכלו משקיעים להצטרף לפרויקט בהשקעה של החל מ- 100,000 דולר בלבד.

 

דילוג לתוכן