יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / הכירו את / חברת הנדל"ן Welcome בפרויקט עשירי בבאר שבע

חברת הנדל"ן Welcome בפרויקט עשירי בבאר שבע

יזמי חברת Welcome השלום, עדי קציר, דורון חלבה ואביב טסה, בעלי ניסיון עשיר בתחום הנדל"ן, ממשיכים לקטוף הצלחות בתחום ה-Co-Living ופותחים את הפרויקט העשירי שלהם. החברה מציעה הזדמנות השקעה ייחודית בפרויקט דרך פלטפורמת ההשקעות פיפלביז, החל מ-20,000 ₪.

פרויקט וולקאם השלום 98 בבאר שבע יהווה סנונית ראשונה של עירוב שימושי שנבנה במיוחד לקהלי רובע החדשנות עם חללים משותפים המספקים סגנון חיים מודרני ורלוונטי לצעירים, עם חללים ציבוריים שישתלבו עם הרובע החדשני.המשקיעים ייהנו ממנגנון Preferred – זכות ראשונים לרווחים לפני היזם. היזמים עדי ודורון החלו את פעילותם בשנת 2008 בהקמת חברת האם "Welcome", כשתחילת הפעילות כללה רכישה והשבחה של יח"ד, ניהול, אחזקה והשכרה של דירות בסטנדרט מגורים גבוה, עם מיקוד בשכונה ג' בסמיכות לאונ' ב"ש ובית החולים סורוקה, על רקע מגמת הביקוש הקשיח ליח"ד לשכירות ארוכת טווח הנשענת על תמהיל שוכרים סטודנטיאלי בעיקרו.

אביב טסה, שכיהן כיו"ר צוות התחדשות עירונית של לשכת עורכי הדין, יועמ"ש איגוד חברות תמ"א 38, הקים את ביה"ס הראשון בארץ להתחדשות עירונית, הגה את הקמת הרשות להתחדשות עירונית עוד בשנת 2010 ועוד שורה של תפקידים משפיעים. אביב הוא הבעלים של קבוצת שביט, חברת אגם שביט, משרד עו"ד אביב טסה ושותף בחברת איה להתחדשות עירונית ומביא אתו ניסיון רב בתחום.

כיום פעילות החברה ממוקדת בתחום היזמות להשכרה, התחדשות עירונית וכוללת התמחות בפרויקטים של השבחת קרקעות, תמ"א 38/2 ועסקאות קומבינציה. ל-Welcome החזקה בשני פרויקטים מאוכלסים ומניבים ושני פרויקטים נוספים בשלבי טרום-ביצוע (פרויקט העיר העתיקה בב"ש ופרויקט בת-ים). בנוסף לחברה 8 פרויקטים נוספים בתכנון בבאר שבע.עיריית באר שבע סימנה פרויקט זה כפרויקט הדגל ועובדת נמרצות על מנת לקדם את כל האישורים הנדרשים להשלמת הפרויקט

דילוג לתוכן