יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / הכירו את / מנכ"לית אנגלו-סכסון לשעבר הצטרפה: הזדמנות השקעה במהפכה בתחום תיווך הנדל"ן

מנכ"לית אנגלו-סכסון לשעבר הצטרפה: הזדמנות השקעה במהפכה בתחום תיווך הנדל"ן

רק בשנה אחרונה גויסו מעל מיליארד דולר בישראל בהשקעות בפיתוחים ישראליים המשלבים טכנולוגיה ונדל"ן. סטארט-אפ ישראלי בשם BReal בתחום פיתח פלטפורמה חדשנית המאפשרת להשתחרר ממשרדי התיווך, ומלווה אותו לא אחרת מהמנכ"לית לשעבר של אחד מחברות התיווך המובילות בישראל. בימים אלו הסטארט-אפ מגייס משקיעים ומאפשר להצטרף להשקעה החל מ-60,000 ₪.

כשנדל"ן פוגש טכנולוגיה

תעשיית הבנייה והנדל"ן היא תעשייה דומיננטית ובין הגדולות בעולם, אך רמת החדשנות בתחום היא בין הנמוכות בעולם, מה שגרם לחברות וגופים רבים ברחבי העולם לזהות שהעתיד של הנדל"ן הוא בשילוב טכנולוגיה. כיום נכנסות השקעות רבות בקצב מסחרר לחברות סטארט-אפ המפתחות טכנולוגיות נדל"ן בהיקפים של עשרות מיליארדי דולרים, במטרה לקטוף את הפירות ולשלוט בשוק הנדל"ן האדיר.

המהפכה מגיעה מה"סטארט-אפ ניישן"

ישראל היא מעצמת נדל"ן אך גם מעצמת טכנולוגיות מהפכניות ויכולה להוביל את המהפכה בתחום. חדשנות ישראלית בתחום מגיעה מחברה בשם BReal, שפיתחה פלטפורמה מבוססת אלגוריתם ייחודי למסחר נדל"ן, ראשון מסוגו בעולם, המאפשרת להשתחרר ממשרדי התיווך ולפעול כעצמאים באיתור מהיר של נכסים תוך חיבור בין הצדדים ואפילו להרוויח מהעסקה.

מודל התגמול הייחודי של החברה והיכולת להעניק פתרון 'מקצה אל קצה', מעמידה את BReal כחלוצה בתחומה ובעלת יכולת לשנות את מפת המסחר של עולם הנדל"ן בשנים הקרובות.

 

יועצת הפיתוח העסקי: מנכ"לית אנגלו-סכסון לשעבר

 

מי שזיהתה לאחרונה את החדשנות של BReal לעולם תיווך הנדל"ן היא עו"ד עדינה חכם, מנכ"לית אנגלו-סכסון לשעבר (מחברות התיווך המובילות בישראל), שהצטרפה לצוות החברה כיועצת פיתוח עסקי: "מדובר ב-Game Changer של המסחר בעולם הנדל"ן. המשימה שלנו היא להעניק ביטחון לכל הצדדים, בכל שלבי העסקה ולפרוץ לשוק הבינלאומי".

כעת BReal מגייסת משקיעים דרך פיפלביז ומאפשרת להצטרף אליה כבעלי מניות.

דילוג לתוכן