יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / מה גרם לכל כך הרבה משקיעים לנהור אל השקעה בחברת פיקספייס?

מה גרם לכל כך הרבה משקיעים לנהור אל השקעה בחברת פיקספייס?

פיקספייס היא חברה לניהול נדל"ן מסחרי, אשר עוזרת לבעלי נכסים להגדיל את הרווחים שלהם בכ-20% בכל חודש.

לתודעה הציבורית פרצה החברה כאשר המנכ"ל שלה, מאור כהן, הגיע לתוכנית הכרישים לפני 3 שנים ושכנע את דובי פרנסס להשקיע בה השקעה משמעותית. כיום מדובר בחברה מצליחה שנמצאת בצמיחה, מנהלת 22,000 שוכרים ויושבת גם בישראל וגם בניו יורק.

להשקעה ומידע נוסף:

לפני 3 שנים החברה עסקה רק בתחום חלליהעבודה השיתופיים. עם זאת, גם מאור כהן וגם המשקיעים הגדולים, כגון דובי פרנסס ופיליפ בואזיז (מקרן שרונה ונצ'רס), שאפו לבניית חברה עם פוטנציאל גדול יותר. כך החלה פיקספייס להתאים את המערכת שלה על מנת שתתאים לניהול כל נדל"ן מסחרי בעולם.

המהלך הצליח. בעלי הנכסים החלו להעלות את רווחיהם בכ-15%-20% בשנה מהנכס שלהם. המהלך הביא גם לירידה בכמות העזיבות ותחלופת השוכרים. כל זאת התבטא גם בהגדלת המחזור של פיקספייס במאות אחוזים.

עכשיו החברה ממוקדת בדבר אחד: התרחבות וגדילה. זו הסיבה שלפני כשלושה שבועות נפתחה החברה לגיוס המונים וכבר עומדת על יותר מ-4 מיליון ש"ח שכבר גויסו, מה שמראה על האמונה של שמשקיעים הביעו בחברה ובפעילות שלה.

*המידע המוצג חלקי ותמציתי וכפוף למלוא המידע המוצג באתר

איך בעצם זה עובד?

פיקספייס הפכה למערכת פשוטה לתפעול נדל"ן שמיועדת גם לצד הלקוח וגם לצד בעל הנכס. לכל צד יש ממשק משלו שמאפשר לו לטפל בצרכים שלו.

בנוסף, לחברה יש מחלקת התאמה שמפתחת פיצ'רים בהתאמה אישית ללקוחות גדולים. ככל שעובר הזמן, התוכנה צוברת עוד ועוד פיצ'רים המאפשרים התממשקות מהירה עם לקוחות גדולים.

המערכת יודעת להתחבר באופן אוטומטי לסליקות אשראי, בנקים, מערכות ניהול, שירות לקוחות, הנהלת חשבונות, דיוור, מדפסות, דלתות וחלונות בבניין ועוד. בעל הנכס יכול לשלוט גם בנכס וגם בבניין מרחוק.

תהליך ניהול הבניין הופך להרבה יותר קל, יעיל וחסכוני.

 

בצד הפיננסי והתזרימי, המערכת יודעת לעשות מספר דברים מאוד חשובים: שטחים לא מנוצלים והפקת תועלת מהם, גבייה אוטומטית של דמי שכירות, העברת תשלומים בכל סוגי המטבעות בעולם, ניהול קהילות שוכרים ושיתופי פעולה וניהול אוטומטי של תיקונים.

שיפור השירות עבור השוכרים, מקטין את אחוזי העזיבה ומאפשר לבעל הנכס לבזבז פחות שעות על מציאת שוכרים.

עד כה מנכ"ל החברה מאור כהן, מרוצה מקצב ההתקדמות של החברה והעמידה שלה ביעדים.

"המשקיעים מאמינים בנו הרבה יותר עכשיו, כי הם רואים תוצאות. הגיוס מתקדם בקצב גבוה מאוד, יותר ממה שציפינו. סביר להניח שהוא יסתיים מוקדם מהצפוי."

מאור כהן.

מעוניינים לשמוע עוד על הגיוס, מוזמנים להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

למידע נוסף:

דילוג לתוכן