יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / נדל"ן בחו"ל / חברת השקעות הנדל"ן: השקיעו איתנו בפרויקט הענק ביוסטון עם פוטנציאל רווח גבוה במיוחד ממכירת עשרות דירות בלב העיר

חברת השקעות הנדל"ן: השקיעו איתנו בפרויקט הענק ביוסטון עם פוטנציאל רווח גבוה במיוחד ממכירת עשרות דירות בלב העיר

נכסים בקליבלנד בפחות מ-50,000 דולר

לאחר שלושה פרויקטים מוצלחים באותה השכונה ביוסטון, קבוצת השקעות הנדל"ן אשר מנהלת עבור מאות משקיעים ישראלים את השקעותיהם בחו"ל מציעה מסלול חדש שמאפשר לציבור להשקיע יחד איתה באותם התנאים וליהנות מפוטנציאל רווח גדול שצפוי ממכירת עשרות הדירות. משך הפרויקט: כ-3 שנים

בעלי קבוצת השקעות הנדל"ן RM GROUP החלו את דרכם ברכישת עשרות דירות בב"ש ויצירת עסקאות "פליפ", בהמשך הדרך רכשו מאות נכסים בארה"ב, צברו מאות משקיעים  ובשנה האחרונה, נבחרו בעלי החברה לרשימת אנשי השנה בעולם הנדל"ן ע"י ערוץ 13 וזכו לחשיפה תקשורתית אדירה הודות לסיפור ההצלחה שלהם.

"יש לנו צוות מקצועי שבוחן את העסקאות היטב ועם כוח הקנייה שלנו אנחנו מייצרים את העסקאות המשתלמות ביותר. להשקיע יחד זה תמיד יתרון על פני השקעה בודדת" מספר מתן פרטמן מייסד ומנכ"ל משותף בחברה, "מסלול ההשקעה שלנו שזכה להצלחה גדולה מאד פשוט: אנחנו רוכשים קרקע באזור ביקוש בו יש מחסור בדירות, בונים מתחם מגורים ומוכרים את הדירות ברווח".

"הציבור יכול להרוויח כמו יזמי הנדל"ן הגדולים"

מסלול ההשקעה מאפשר למעשה לקהל הרחב ליהנות מפוטנציאל רווח גבוה של יזמי הנדל"ן הגדולים שנהנים מתשואה על כספם. קבוצת RM GROUP משקיעה במסלול באותם התנאים בדיוק יחד עם משקיעיה. בימים הקרובים תערוך החברה כנס השקעות בו תציג את הפרויקט, אליו נרשמו מאות משקיעים ישראלים.

למידע נוסף אודות פרויקט השקעות ביוסטון

דילוג לתוכן