יום שלישי   |   25 יוני    |   
דף הבית / בדק ומצא / אזרחות אירופאית: עשרות אלפי ישראלים הוציאו אזרחות; חברת פורטוגליס הוציאה את מרבית האזרחויות

אזרחות אירופאית: עשרות אלפי ישראלים הוציאו אזרחות; חברת פורטוגליס הוציאה את מרבית האזרחויות

להוציא אזרחות אירופאיות - פורטוגליס

לימודים בסבסוד מלא או חלקי באירופה, מגורים ועבודה חוקיים ברחבי האיחוד, הטבות בנוגע להשקעות בחו"ל וכניסה חופשית לארה"ב ויותר מ-180 מדינות ברחבי העולם – לכם ולילדים! אם טרם הוצאתם אזרחות אירופאית, כדאי שתמהרו. לאחרונה מנכ"ל פורטוגליס, שי כהן סיפר בריאיון: "כמו כל חוק, גם חוק הוצאת האזרחות עלול להשתנות". הסיכון הגדול ביותר: במידה ולא תוציאו אזרחות כעת, ייתכן וילדיכם לא יוכלו להוציא אזרחות בעתיד. כך תבדקו האם אתם זכאים.

במידה והנכם בני 18 ומעלה, יהודים, ללא עבר פלילי והוריכם או הסבים והסבתות שלכם נולדו בעיראק, תימן, מרוקו, אלג'יריה, תוניסיה, לוב, מצרים, יוון, טורקיה, בולגריה, סוריה, לבנון, ארגנטינה או ברזיל – אתם ככל הנראה זכאים לאזרחות אירופאית, שתפתח בפניכם ובפני ילדיכם אפשרויות רבות מעבר לים. "ההזדמנות חסרת התקדים להשיג את האזרחות היוקרתית לא בטוח תתאפשר לילדיכם, במידה ולא תתחילו את התהליך כעת.

מה נדרש מכם בתהליך הוצאת האזרחות: שיחת טלפון ותהליך דיגיטלי קצר ויוצאים לדרך

במידה והנכם חוששים מתהליך מורכב וארוך, חברת "פורטוגליס", שכיום הינה החברה הגדולה ביותר אשר הוציאה הכי הרבה אזרחויות אירופאיות לישראלים, מציגה מודל פשוט במיוחד: לקוחות הזכאים יכולים להתקשר ולהתחיל את התהליך באופן דיגיטלי, באמצעות העלאת מספר מסמכים פשוטים, וכלל הטיפול מול הקהילה והרשויות בחו"ל נעשים ע"י פורטוגליס.

במידה ואינכם זכאים – לא תשלמו דבר וכספכם יוחזר במלואו. 

דילוג לתוכן