יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / השקעות / "מי שהשקיע הרוויח"- התיירים זרמו לפורטוגל, המשקיעים הישראלים בנדל"ן נהנים מתשואות של עשרות אחוזים

"מי שהשקיע הרוויח"- התיירים זרמו לפורטוגל, המשקיעים הישראלים בנדל"ן נהנים מתשואות של עשרות אחוזים

כ-30 מיליון תיירים שמבקרים מידי שנה בפורטוגל, יוצרים מחסור בחדרי מלון ובדירות לאירוח בערים הגדולות. המרוויחים מכך הם המשקיעים הישראלים, שהשקיעו בדירות חדשות בפורטו וליסבון ונהנים מתשואה של 12%-8% מידי שנה, נוסף לעליות הערך הגבוהות של הנכסים. בשנים הקרובות צפויה מגמה זו להימשך במדינה, מה שממצב אותה כיעד ההשקעות האטרקטיבי ביותר באירופה

פורטוגל הפכה בשנים האחרונות לאחד ממוקדי התיירות המובילים באירופה בזכות נופים מרהיבים, אתרים היסטוריים וקולינריה משובחת, ועלות מחייה הזולה משמעותית מרוב מדינות אירופה. כמות התיירים הגואה לצד מחסור בדירות נופש ומגורים, דוחפים את המחירים מעלה ויוצרים הזדמנות היסטורית לרכוש דירות חדשות במיקומים מרכזיים, עם הון עצמי נמוך מאוד ופוטנציאל רווח של עשרות אחוזים על ההון המושקע.

"אנחנו רואים כיום נהירה של משקיעים מכל העולם לרכישת דירות בפורטוגל. נוצר חלון הזדמנויות כפי שקרה בברלין בזמנו. שוק הנדל"ן נפתח לרווחה בשנים האחרונות והיצע הדירות שהיה גם ככה נמוך לצד הגידול בביקוש לדירות להשכרה קצרה, בינונית וארוכת טווח מצד תיירים ורילוקיישנים, רק הגדילו את המחסור- מה שמביא את המחירים להמשיך ולטפס מעלה. מי שרוכש כרגע נדל"ן באחת המדינות היפות והמתוירות באירופה, בהחלט עושה את עסקת חייו", מספר אמיר תלמי, מנהל הפעילות של חברת יורופה נדל"ן, החי בפורטוגל.
החברה, הינה הגדולה בישראל להשקעות נדל"ן בפורטוגל, המשווקת דירות בפרויקטים חדשים למשקיעים ישראלים החל מהון עצמי של 75,000 אירו בלבד. בחודשים האחרונים, החברה דיווחה על יותר מ-450 דירות שנמכרו למשקיעים ישראלים כאשר לאחרונה הביקוש שובר שיאים.

החברה נותנת מענה לאורך כל חיי ההשקעה: החל מאיתור הנכס, ליווי בצד המשפטי בתהליך הרכישה והרישום בטאבו, בניית תכנית עסקית הכוללת את סך מרכיבי העסקה וליווי בהליך המימוני מול הבנקים בפורטוגל, ועד מסירת הדירה וניהולה על ידי חברת ניהול מובילה.

לחברה סניף מקומי בשדרה המרכזית בעיר פורטו, ומעסיקה צוות ישראלי ופורטוגזי המנהל מקרוב למעלה מ- 60 פרויקטים כשבחלק גדול מהם הדירות כבר נמסרו למשקיעים  והן מושכרות ומנוהלות על ידי חברה ניהול מקומית.

למידע נוסף:

    דילוג לתוכן