יום ראשון   |   19 מאי    |   
דף הבית / השקעות / על פורטוגל, יועץ בינ"ל ולינוי בר-גפן

על פורטוגל, יועץ בינ"ל ולינוי בר-גפן

 על פורטוגל, יועץ בינ"ל ולינוי בר-גפן

 

רק בפורטוגל משקיעי נדל"ן ישראלים יכולים לקבל מימון בנקאי של עד 75% לרכישת דירה חדשה  האם גם אתם זכאים למימון פורטוגלי? באילו תנאים תוכלו לקבל אותו? ואיך קשורים לזה יועץ פיננסי מפורטו ולינוי בר-גפן? כל הפרטים בכתבה שלפניכם

זה לא סוד שפורטוגל הפכה למושא תשואתם של משקיעי נדל"ן ישראלים. היעד הנחשק ביותר עבור החלפת השקל הישראלי ביורו האירופאי שנשלח לעבוד ולצמוח מעבר לים. מדובר במגמה שהלכה וגדלה בשנים האחרונות, אחת שכבר ניתן לשים אותה תחת הגדרה של 'בריחת הון'.

 

פורטוגל פותחת דלת רחבה ואף פורשת שטיח אדום עבור משקיעים בינלאומיים שנכנסים בהמוניהם לשוק הנדל"ן הצומח באירופה. כיום, בשנת 2023, כל אזרח ישראלי מן השורה – עם או בלי דרכון פורטוגלי – יכול עם הון עצמי של 65,000 אירו להשקיע בדירה חדשה באזורי הביקוש בפורטוגל, פורטו וליסבון. ומהו פוטנציאל התשואה? מתחיל ב-8% וממשיך ל-12% וצפונה.

האם גם אתם זכאים למימון פורטוגלי?

ואמנם, הרבה מעבר לביקוש הגבוה, לקצב עליית מחירי הנדל"ן, דמי השכירות הגבוהים והתיירות הגואה במדינה, המרכיב האטרקטיבי ביותר שמושך את המשקיעים לפורטוגל הוא היבט המימון. המוגש בתנאים לא פחות אטרקטיביים.

פורטוגל היא מהמדינות הבודדות בעולם שבה משקיעים זרים זכאים לקבל בקלות מימון בנקאי בשיעור של עד 75% מערך הנכס, בריבית נמוכה במיוחד. כן, גם בסביבת הריבית הגבוהה שהדביקה את כלל מדינות העולם, פורטוגל שומרת על חוסן וכתוצאה מכך גם על תנאי מימון אטרקטיביים למשקיעי נדל"ן בינלאומיים.

כנס אונליין ברוח האקלים הנדל"ני החדש

 קבוצת "יורופה נדל"ן", החברה הישראלית המובילה בהשקעות נדל"ן בפורטוגל, משיקה כנס אונליין ללא עלות שצולל עמוק אל תוך נושא אופציות המימון למשקיעים ישראלים בשוק הנדל"ן הפורטוגלי – במציאות חדשה שבה מאזני הכוחות משתנים בין השקל לבין האירו.

כנס האונליין בהנחיית המגישה והעיתונאית לינוי בר-גפן יארח את מיטב המוחות הנדל"ניים של קבוצת "יורופה נדל"ן", כמו גם אורח מיוחד הישר מפורטו, ג'ואאו לואיש – יועץ פיננסי באחת מחברות המימון המובילות בפורטוגל.

כשזה נאמר, זה הזמן שלכם לסמן ביומנים את התאריך ה- 8.3 (יום רביעי) ואת השעה 19:00 בערב עבור כנס אונליין שלא תרצו לפספס אם אתם רוצים להשקיע בדרך החכמה והבטוחה ביותר בשוק הנדל"ן בפורטוגל.

מחכים להעשיר אתכם, שריינו את מקומכם. ( לחצו כאן)

דילוג לתוכן