שבת   |   13 יולי    |   
דף הבית / מהרשת / ״בלעדי למועדון החברים"

״בלעדי למועדון החברים"

בלעדי לקרנות השוטרים
מועדון קרנות השוטרים, חבר  ומועדוני חברים נוספים דואגים להטבות ענק לעמיתיהם בתחום הנדל״ן והתוצאה- דירות נחטפות.
הקליקה הסגורה, של מועדני הצרכנות דוגמת קרנות השוטרים וחבר, משיגים לחבריהם תנאים טובים במיוחד. קיימת ביקורת על כך שהחברים במועדונים אלו נהנים מהטבות בלעדיות לטובתם בכל מה שקשור לצרכנות, בדגש על דירות למגורים.
בפברואר 2019 דיווחו  שיכון ובינוי על מכירת מאות דירות בשעות ספורות בפרויקט "אור ים" באור עקיבא בהנחה של בין 8-10 אחוזים.  חברת גינדי אחזקות דיווחה באפריל 2019 על מכירת 300 יחידות דיור דרך מועדון "חבר", מה שגרם למנהל מקרקעי ישראל להטיל עליה קנס של מליון שקלים על מכירה מפלה.
קבוצת ברזילי וגלעד מור דיווחו על 50 דירות ב10 ימים שנמכרו בפרויקט be  -מתחם מגורי סטודנטים להשקעה בשנה שעברה. נדב ברזילי, מקבוצת ברזילי הפועלת בשיתוף עם גלעד מור בפרויקט be ״ מכירת הדירות ביריד קרנות השוטרים האחרון היתה הרבה מעבר לציפיות, תוך פחות מ10 ימים מכרנו 50 דירות, ההנחה הייתה משמעותית וללא תחרות והעמיתים של קרנות השוטרים זכו במקסימום ההנחה שיכלנו לתת. אנחנו שמחים שדווקא השוטרים שדואגים לנו מהבוקר עד הערב קיבלו הנחה ענקית ועשו עסקה מצויינת ונשתף פעולה עם המועדון ביריד הקרוב שיתקיים בספטמבר 2019 לרגל ראש השנה ויום הולדת 55 למועדון״.
השיטה
המועדון מנהל מו״מ עם היזמים ודואג להביא אותם למקסימום ההנחה שמאפשר להם הבנק המלווה בהנחה והמלאי ימכר בצורה מאוד מהירה. מבחינת היזם הוא מרוויח פחות אבל יודע שמבחינתו מכר את כל הדירות ונפתר מהסיכון של מכירת הדירות, הוא מסתפק ברווח נמוך בתמורה לוודאות גבוהה.
התוצאות
כאשר מדובר בהטבות ענק והמועדון נותן את הביטחון כי העסקה נבדקה וההנחה משתלמת עמיתי המועדון יודעים להעריך את זה וקונים בלי היסוס.
*קרדיט תמונה: אנדו סטודיו
דילוג לתוכן