יום ראשון   |   14 יולי    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / שלושת הפנטהאוזים האחרונים בפרויקט פסגת דן יימכרו החל מ-6.8 מיליון ₪ בלבד

שלושת הפנטהאוזים האחרונים בפרויקט פסגת דן יימכרו החל מ-6.8 מיליון ₪ בלבד

פסגת דן פנטהאוז - רמת גן
פרויקט פסגת דן מבית "דן נדל"ן", נחשב לאחד מהפרויקטים היוקרתיים ברמת גן, במרחק נגיעה מת"א. 200 דירות בפרויקט נמכרו והחברה הודיעה שתמכור את שלושת הפנטהאוזים האחרונים בקומות 40,39 החל מ-6.8 מיליון ₪ בלבד. במרחק של מאות מטרים מהפרויקט לתוך ת"א, המחירים עולים על כ-10 מ' ₪. הדיירים ייהנו מ-3 כיווני אוויר הצופים לנוף המרהיב של ת"א, הים ופארק הירקון ומפרסת ענקית באחד ממגדלי היוקרה של ר"ג.

לחיות את ת"א, לצפות על הנוף המרהיב מהקומות ה-39,40 וליהנות מבניין יוקרתי בשכונת הגפן המבוקשת בר"ג, כל זאת בכמעט חצי מחיר ממחירי הפנטהאוזים במגדלים של ת"א: "דן נדל"ן" הודיעה כי תמכור את שלושת הפנטהאוזים המרהיבים בפרויקט החדש שלה, שזמינים לכניסה מיידית, החל מ-6.8 מיליון ₪ בלבד. הפרויקט, הנמצא במרחק של כ-6 דקות בלבד ממרכז ת"א, על ציר זבוטינסקי המתחדש בימים אלו  וסמוך למרכזי התעסוקה מתחם ב.ס.ר BBC והבורסה בר"ג ותחנת הרכבת הקלה הצפויה להיפתח מרחק הליכה קצר ממנו.

"פרויקט המגורים שלנו משלב חיים בסביבה פסטורלית ושקטה, קרבה למרכז ת"א בהם מקומות הפנאי התרבות והבילוי. הדירות בפרויקט ובמיוחד הפנטהאוזים מרווחים במיוחד, המרפסות ענקיות והמפרט עשיר מאוד. כל דייר נהנה מחניה צמודה, מחסן וכמובן, לובי עם שומר ומגוון מתקנים לרווחת הדיירים.

הפרויקט תוכנן ע"י משרד האדריכלים המוביל יסקי מור סיוון ומתנשא לגובה של כ-40 קומות. בפנטהאוזים שנותרו בפרויקט ניתן ליהנות מנוף פנורמי מרהיב הצופה אל הים, פארק הירקון והנוף האורבני של ת"א. שטחי הפנטהאוזים מתחילים מ-220 מ"ר ועד 326 מ"ר, כולל מרפסות ענקיות הנעות בין 34 מ"ר ל-102 מ"ר. לצורך השוואה, מחירי הפנטהאוזים בפרויקט הנמצאים במרחק של מאות מטרים מהפרויקט, חוצים את ה-10 מיליון ₪.

שכונת הגפן ברמת גן, הנמצאת בסמוך לת"א ובמרחק נגיעה מאתרי הבילוי והפנאי של העיר, הפכה למבוקשת במיוחד בשנים האחרונות. השכונה, מאפשרת לדיירים לשלב חיים בסביבה שקטה במרחק קצר במיוחד ממרכז ת"א וממרכזי העסקים הרבים בעיר. כמו כן, מוסדות החינוך בשכונה הם מהטובים ביותר בישראל ורבים צופים עליית מחירים בשנים הקרובות לאור העובדה שתחנות הרכבת הקלה ייבנו בסמוך לשכונה.

דילוג לתוכן