יום ראשון   |   14 יולי    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / "שכונת ההייטק הירוקה": צפי לתשואה משוערת משכירות של בין 7%-9% בשנה בפרויקט המבוקש של חג'ג' אירופה בבוקרשט

"שכונת ההייטק הירוקה": צפי לתשואה משוערת משכירות של בין 7%-9% בשנה בפרויקט המבוקש של חג'ג' אירופה בבוקרשט

שכונת ההייטק של חג'ג' אירופה

חג'ג' אירופה אחראית לבניית אחד מהפרויקטים המבוקשים ביותר בבוקרשט, בשכונת Pipera Lake, שכונה השוכנת על שפת אגם פיפרה בבוקרשט הנמצאת במרחק נסיעה קצר ממרכז העיר כשהחוזק האדיר שלה הוא מרחק ההליכה מאחד ממרכזי ההייטק הגדולים באירופה בו מועסקים מאות אלפי עובדים, תחום שנשאר משגשג ופעיל גם לאורך כל תקופת הקורונה.
ישנו חוסר עצום בדירות באזור והביקוש לשכירות בשכונה גבוה מאוד. מאות רוכשי הדירות הישראלים שכבר רכשו נכס להשקעה בפרויקט בדרכם לקבל מפתח בזמן הקרוב. כעת, משיקה החברה את שלב ב' בפרויקט ותתחייב כהטבה ייחודית ל-20 רוכשי הדירות הראשונות על שכירות למשך שנה.

"הישג ישראלי": לאחר שחג'ג' אירופה זכתה בשנה החולפת בתואר "חברת הנדל"ן של השנה" ברומניה ע"י חברת המחקר והאנליזה JLL, החברה מסיימת את שלב א' בבניית השכונה החדשה בבוקרשט והשיקה השבוע את שלב ב' בפרויקט.

השכונה שבנתה החברה ושוכנת על שפת האגם מציעה שטחים ירוקים רבים, דירות מרווחות ומרפסות. בחודשים האחרונים לאור משבר הקורונה נוצר ביקוש רב לשכירות בקרב זוגות צעירים ומשפחות שבוחרות לעבור לאזור היוקרתי הירוק ולגור במרחק הליכה ממקור התעסוקה שלהם. הבוקר (יום ו'), הודיעה חג'ג' אירופה על השקת שלב ב' בפרויקט המצליח, במסגרתו תתחייב ל-20 הרוכשים הראשונים על שכירות למשך שנה מיום המסירה.

הדירות החדשות בפרויקט של חג'ג' אירופה יימכרו החל מ-73,000 יורו (פחות מ-300,000 ₪). על פי גורמים ברומניה, מחירי השכירות בשכונה צפויים להקנות לרוכשים תשואה מוערכת של בין7-9% אחוזים בשנה, זאת בנוסף לעליית ערך הנדל"ן בשכונה, לאור הביקוש הרב באזור.

צמצום אי הוודאות לרוכשים

החשש העיקרי של משקיעים בתקופה הנוכחית היא שמא הדירה לא תהיה מושכרת בשל משבר הקורונה. ההטבה שמעניקה חג'ג' אירופה למעשה מצמצת את חוסר הוודאות של המשקיעים ומעניקה להם הכנסה בטוחה מהנכס. "מדובר בחרה ציבורית, יציבה ואמינה שלאור הביקוש הגבוה למגורים בפרויקט החדש מתחייבת החברה על שכירות למשקיעים". מספר גורם בענף.

דילוג לתוכן