יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / השקעות / חברת מיזם נדל"ן מגייסת אג"ח: משקיעים יקבלו ריבית שנתית קבועה המגובה בביטחונות וערבות אישית (שעבוד דרגה ראשונה)

חברת מיזם נדל"ן מגייסת אג"ח: משקיעים יקבלו ריבית שנתית קבועה המגובה בביטחונות וערבות אישית (שעבוד דרגה ראשונה)

גיוס אגח לפרויקט נדלן
חברת מיזם נדל"ן, מחברות הנדל"ן הגדולות והמצליחות בארץ אשר אכלסה מאות יחידות דיור בשנים האחרונות מגייסת אג"ח בימים אלו מהציבור דרך פלטפורמת השקעות ההמונים פיפלביז. משקיעים ייהנו מריבית שנתית קבועה המגובה בביטחונות וערבות אישית של היזם (שעבוד דרגה ראשונה). ההשקעה לתקופה של שנתיים. מינימום ההשקעה: 20,000 ₪.

השקעה באג"ח נחשבת לאחת מההשקעות הסולידיות והיציבות ביותר במיוחד בתקופה כזו בה יש אי ודאות. חברת מיזם נדל"ן מגייסת בימים אלו אג"ח אשר מגובה בביטחונות של שעבוד מדרגה ראשונה, ערבות אישית ונכסים נדל"ניים.

מיזם נדל"ן תגייס את השקעת אג"ח מגובה נדל"ן במגוון פרויקטים של החברה במרכז הארץ, ביניהם, פרויקט תמ"א בצ'לנוב, במהלכו תוסיף כ-11 דירות חדשות, פרויקט שנמצא בשלבי סיום של הבנייה ולקראת תהליך מכירת הדירות. החברה, תעניק בטוחות ושעבודים אשר מגנים על המשקיעים ויבטיחו להם ריבית שנתית קבועה.

בפלטפורמת ההשקעות של פיפלביז גויסו עד מעל 70 מיליון ₪

פלטפורמת ההשקעות של פיפלביז אשר מפוקחת ע"י רשות ניירות ערך בעלת צוות מקצועי מומחה לתחום הנדל"ן אשר עושה תהליך סינון ובדיקה של העסקאות. השקעת האג"ח הינה לתקופה של שנתיים במסגרתה ייהנו המשקיעים מריבית שנתית קבועה.

דילוג לתוכן