יום ראשון   |   19 מאי    |   
דף הבית / באנר ראשי / פיתוח ישראלי מצא פתרון לבעיית הטחורים: Pilefixx תימכר עם משלוח עד הבית

פיתוח ישראלי מצא פתרון לבעיית הטחורים: Pilefixx תימכר עם משלוח עד הבית

פיתוח ישראלים אשר מכיל חומרים טבעיים כמו חומצות, שמנים וצמחים עם יכולות רפואיות, הפך לאחד מהטיפולים היעילים בעיות לסובלים מבעיית טחורים. המשחה, אותה מורחים על פי הטבעת, מובילה להקלה והרגעה מידית, הן של הכאב, הגירוד והנפיחות ומסייעת ללקוחות להיפתר והרגשת אי הנוחות. ניתן להזמין את המוצר גם דרך המוקד הטלפוני

"המדע בישראל מוביל למגוון טיפולים בבעיות רפואיות ואנו רואים פריצת דרך בטיפול בטחורים": משפחת ה-Pilefixx הפכה תוך זמן קצר ל"משחת הקסם" עבור הסובלים מבעיית הטחורים. המשחה, שנמכרת במגוון מוקדים וכעת גם במוקד הטלפוני של החברה, צפויה להתחיל להימכר ברחבי העולם לאור ההצלחה הגדולה בטיפול.

Pilefixx מרגיעה ומקלה באופן מידי את הרגעת אי הנוחות באזור הפגוע, זאת באמצעות חומרים ייעודיים המורכבים ברובם מצמחים שמיועדים להפחתת הלחץ על אזור פי הטבעת, סיוע לעור ושיקום האזור הנפגע.

"לקוחות תוך יום אחד חוזרים לשגרת היום יום שלהם באמצעות המשחה", מספרים בחברה. "מסקר שערכנו בין לקוחות נמצא שזה הטיפול היעיל ביותר לטחורים, זאת לאחר שסקרנו מאות ישראלים שהשתמשו במשחה".

לאחרונה, המשחה הפכה לפופולרית במיוחד וכמעט ולא ניתן היה להשיג אותה ברשתות הפארם השונות. כעת, החברה פתחה מוקד טלפוני המאפשר להזמין את המוצר וליהנות ממשלוח עד הבית.

למידע נוסף:

     

    דילוג לתוכן