יום ראשון   |   14 יולי    |   
דף הבית / השקעות / קרקע מופשרת להשקעה בכ- 439,000 ₪ לקראת היתרי בנייה במערב חולון – הקרקע עדין אינה זמינה לבנייה מיידית וזו ההזדמנות שלכם להרוויח.

קרקע מופשרת להשקעה בכ- 439,000 ₪ לקראת היתרי בנייה במערב חולון – הקרקע עדין אינה זמינה לבנייה מיידית וזו ההזדמנות שלכם להרוויח.

רקע חולון 1מוקטן

ח' 500 הופשרה ובימים אלה נכנסת לתכנון מפורט ודרישה מאוחדת להקצאה שלאחריו היתרי בנייה.

השיטה – איך באמת מרוויחים מעסקות נדל"ן בקרקע:

קרקע עם היתרי בנייה בחולון מוערכת בשווי של כ 1.1 מליון ₪ רק עבור מרכיב הקרקע ועוד לפני עלויות הבנייה, מצרך נדיר שלא יהיה לו מחיר בשנים הקרובות בעיקר בגלל המחסור בקרקעות לבנייה בגוש דן.

כפי שקמה כל שכונה חדשה, כלומר כשהיא מופשרת ובדרך לקבלת היתרי בנייה, כמשקיע מצליח לתפוס את נקודת הזמן הזאת והופך להיות הבעלים של הקרקע המופשרת הוא זה שמרוויח את כל פערי השווי עד להיתרים. כמו למשל פרס נובל בראשון זמן קצר לאחר שהופשרה וכשהתחילה הקמת התשתיות, הגוש הגדול בצפון תל אביב, פארק צמרת.

רק שכדי למצוא השקעה כזאת, נקודת הזמן היא שמשחקת תפקיד קריטי – קרקע שהופשרה, לרכוש אותה כבעלים לפני סיום הגשת בקשת בעלי הקרקעות במאוחד להקצאה מהעירייה למגרשים לבנייה במתחם,  לאחר הגשת הדרישה להקצאה לבנייה, נסגר חלון הזדמנות נדיר זה.

זה המצב נכון לימים אלה, בתכנית במערב חולון כפי שצוטט ראש עיריית חולון בכתבה.

ראש עיריית חולון מוטי ששון: "התוכנית של ח' 500 אושרה. אנחנו עכשיו יורדים לתכנון מפורט כמו שעשינו ב-ח 300. כשהתחלנו, הכל היה חולות בח' 500 יוקמו 15,000 יחידות דיור" עיתון השקמה 31.7.18

מגרשים אחרונים לקראת סיום הגשת רשימת בקשת בעלי הקרקעות להקצאה למגרשים מאוחדים לבנייה.

השאירו פרטים למידע נוסף >>

 

כתבות נוספות שאולי יעניינו אתכם:

https://channel22.co.il/foreshop

 

דילוג לתוכן