יום רביעי   |   10 יולי    |   
דף הבית / השקעות / קיסריה: לצד מגרשים למגורים הנמכרים בכ-5-10 מיליון ₪, אושרה קרקע זמינה למשרדים שנמכרת ב-229,000 ₪ בלבד

קיסריה: לצד מגרשים למגורים הנמכרים בכ-5-10 מיליון ₪, אושרה קרקע זמינה למשרדים שנמכרת ב-229,000 ₪ בלבד

באחד מהאזורים היקרים בישראל, צמוד לפארק העסקים קיסריה, התקבלו כלל האישורים למתחם ההייטק החדש "פארק האילנות", מתחם שירכז את פעילותן של חברות ההייטק והתעשייה המובילות בישראל. בעוד כ-12 חודשים צפויה להסתיים עבודת הפיתוח של הקרקע ותוכנית חדשה שמובילה חברת הנדל"ן "פאי גרופ" תאפשר לרוכשים לקנות קרקע זמינה למשרד ב-229,000 ₪ בלבד, כ-5% בלבד ממחיר קרקע למגורים הנמכרת בעיר

בעוד מספר חודשים עשרות אלפי תושבים צפויים לקבל את המפתחות לביתם החדש בשכונות שנבנו לצד קיסריה בשנים האחרונות, ביניהן, שכונת אור ים. בעוד שמחירי הקרקעות למגורים עומדים על כ-5-10 מיליון ₪ עבור הקרקע בלבד בקיסריה, תוכנית חדשה תציע קרקע זמינה למשרד ב-229,000 ₪ בלבד, כ-5% בלבד מקרקע למגורים.

בתוכנית, צופים השבחה של כ-100% תוך שנתיים בלבד, זאת לאור המחירים האטרקטיביים, המציעים הנחה של עשרות אחוזים לעומת מחירי המשרדים כיום בפארק העסקים הסמוך. על פי ההערכות, רק מספר מצומצם של משרדים יימכרו במחיר המסובסד, במתחם שצמוד לתחנת הרכבת לכבישים 2,4 ו-6.

"מדובר באחת מההזדמנויות החמות ביותר בשוק היום", מספרים בענף. "מחירי ה-Pre-Sale מציעים הנחה של מאות אלפי שקלים ומדובר בנכס באחד מהמיקומים היקרים בישראל וההיצע המוגבל לעומת אלפי התושבים שיקבלו את המפתחות לדירתם באזור, צפוי להוביל לביקוש שיא ולהשבחה של כ-100% תוך כשנה בלבד".

ניתן להירשם למחיר המסובסד עד סוף החודש:

    דילוג לתוכן