יום שני   |   3 יוני    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / נדל"ן - מגזין / "הפנטהאוז הגבוה ביותר בר"ג": הפנטהאוזים האחרונים בפרויקט "פסגת דן", בקומות 39 ו-40 יימכרו החל מ-7 מיליון ₪

"הפנטהאוז הגבוה ביותר בר"ג": הפנטהאוזים האחרונים בפרויקט "פסגת דן", בקומות 39 ו-40 יימכרו החל מ-7 מיליון ₪

הפנטאהוז בפסגת דן ברמת גן

פרויקט "פסגת דן" של זרוע הנדל"ן של חברת האוטובוסים דן, אשר נמצא במרחק נגיעה מת"א, ובמיקום בעל הפוטנציאל הגדול ביותר לעליית מחירים במרכז, נחשב כיום לאייקון הנדל"ני המפורסם ברמת גן. כל  הדירות בפרויקט כבר נמכרו ואוכלסו וחברת "דן נדל"ן" הודיעה שתמכור את שני הפנטהאוזים האחרונים בקומות 39 ו-40, החל מ-7 מיליון ₪ בלבד. לשם השוואה, בת"א, במרחק של מאות מטרים מהפרויקט זהו מחיר לדירה בשטח של 120 מ"ר בקומה נמוכה. לכל פנטהאוז שלושה כיווני אוויר ומרפסות גדולות הצופות לנוף מרהיב של פארק הירקון והים, מתוך המגדל הגבוה ביותר באזור כולו.

דן נדל"ן הודיעה כי תמכור את שני הפנטהאוזים, שזמינים לכניסה מיידית, החל מ-7 מיליון ₪ בלבד. הפרויקט, הנמצא על ציר הקו האדום של הרכבת הקלה שבנייתו בעיצומה, ובמרחק של כ-6 דקות בלבד ממרכז ת"א וסמוך למרכזי העסקים: מתחם ב.ס.ר BBC והבורסה בר"ג. המיקום המבטיח יחד עם גובה המגדל, יאפשר לרוכשים להתגורר בתוך מרכז העניינים וליהנות מנוף פתוח ומרהיב על כל הסביבה.

כל דייר נהנה משתי חניות צמודות, מחסן, לובי מפואר ומאויש 24/7, חדר כושר מאובזר ומועדון דיירים.

עיצוב אדריכלי ועיצוב פנים

פרויקט המגורים משלב חיים בסביבה איכותית ומתחדשת  בסמוך למרכז מסחרי וממוקם על ציר ז'בוטינסקי המתחדש, מוקף בשכונות הגפן ושיכון ותיקים ברמת גן, הנמצאות בסמוך למתחמי העסקים של ר"ג ובני ברק, במרחק נגיעה מאתרי הבילוי והפנאי של העיר שהפכה למבוקשת במיוחד בשנים האחרונות. המיקום הייחודי, מאפשר לדיירים לשלב חיים בסביבה פסטורלית ושקטה, במרחק קצר במיוחד ממרכז ת"א והחיים העשירים שיש לה להציע. כמו כן, מוסדות החינוך בשכונות אלו, הם מהטובים ביותר בישראל ורבים צופים עליית מחירים בשנים הקרובות מיד בפתיחתה של הרכבת הקלה.

הפרויקט תוכנן ע"י משרד האדריכלים המוביל "יסקי מור סיוון" ומתנשא לגובה של כ-40 קומות. בפנטהאוזים שנותרו בפרויקט ניתן ליהנות מנוף פנורמי מרהיב הצופה אל הים, פארק הירקון שבמרחק הליכה קצר ממנו, והנוף האורבני של ת"א. שטחי הפנטהאוזים מתחילים מ-166 מ"ר ועד 186 מ"ר, כולל מרפסות גדולות הנעות בין 34 מ"ר ל-70 מ"ר. לצורך השוואה, מחירי הפנטהאוזים בת"א הנמצאים במרחק של מאות מטרים מהפרויקט, חוצים את ה-20 מיליון ₪.

דילוג לתוכן