יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / השקעות / לראשונה בישראל: הקמת עסק בתחום הביוטי ללא הוצאות בשלושת החודשים הראשונים.

לראשונה בישראל: הקמת עסק בתחום הביוטי ללא הוצאות בשלושת החודשים הראשונים.

חברת פטרון לייזר, המובילה בייצור, ייבוא ושיווק מכשירי לייזר בישראל, תאפשר לראשונה להקים עסק עצמאי בתחום הקוסמטיקה מבלי להשקיע הון עצמי בשלושת החודשים הראשונים. החברה תתחייב לספק את המכשירים המתקדמים ביותר ולקוחות בפתיחת העסק

חברת פטרון לייזר המובילה בייצור, ייבוא ושיווק מכשירי לייזר בישראל, יוצאת במהלך ראשון מסוגו בארץ "רבעון במתנה", במסגרתו תאפשר הקמת עסק עצמאי בתחום, מבלי להשקיע הון עצמי ב-3 החודשים הראשונים, כאשר החברה תספק את מכשירי הלייזר לבעלת העסק, לצד התחייבות לספק לה מינימום של 12 לקוחות בתקופה זו.

מדובר למעשה בחיסכון של כ-10,000 ₪ בתשלום על מכשירי הלייזר, המאפשרים לקוסמטיקאית להתחיל לעבוד, לצבור לקוחות ולבסס את עצמה מבלי לדאוג לכיסוי ההוצאות של עסק מתחיל. "בעקבות המצב, אנחנו רוצים לאפשר תמיכה מקסימלית למי שמעוניינת לצאת לדרך עצמאית השנה ולשלוט בהכנסות שלה, ללא תקרת שכר כשכירה", אומרים בחברה. "השאיפה שלנו היא להכשיר את הדור הבא של הקוסמטיקאיות בארץ, על כן מלבד ההכשרה המקצועית שנעניק להן, נספק להן מכשירי לייזר עם 3 חודשים ראשונים ללא תשלום ונדאג לספק להן לפחות 12 לקוחות במהלך התקופה, כדי שיוכלו לבסס את עצמן ולהצליח בתקופה של אי וודאות".

המכשור הטכנולוגי של פטרון לייזר בעל תו תקן מחמיר, הכולל בקרת איכות כחול לבן ומשמש לצורך מגוון רחב של טיפולים אסתטיים ורפואיים כגון: טיפולי פנים, טיפולי שיניים, הסרת שיער, הסרת קעקועים, חיטוב הגוף, שיזוף ביתי, טיפולי אנטי אייג׳ינג ועוד.

ההטבה לזמן מוגבל ומעניקה הזדמנות אמיתית לצאת לדרך עצמאית בתחום הקוסמטיקה.

לפרטים נוספים>>

    דילוג לתוכן