יום רביעי   |   19 יוני    |   
דף הבית / worldwide / הכנסה פסיבית עם הזדמנות לאקזיט: עם הון עצמי של 200,000 ₪ אתם יכולים להצטרף לקבוצת המשקיעים המובילה בישראל

הכנסה פסיבית עם הזדמנות לאקזיט: עם הון עצמי של 200,000 ₪ אתם יכולים להצטרף לקבוצת המשקיעים המובילה בישראל

יוסטון - הזדמנות להצטרף לקבוצת המשקיעים

"לא צריך להיות עשיר כדי להשקיע בנדל"ן" – חברת ההשקעות R&M שהשיגה עבור המשקיעים תשואות אדירות בשנים האחרונות מאפשרת כעת גם למשקיעים קטנים להצטרף למסלול ייחודי בהשקעה מינימלית של 200,000 ₪ בלבד. החברה משקיעה באותם התנאים של המשקיעים בפרויקטים השונים.

חולמים לייצר הכנסה פסיבית קבועה ולהצטרף לקבוצת המשקיעים שרוכשת, משביחה ומוכרת נכסים ברווח גדול תוך מס' שנים? במידה ויש לכם 200,000 ₪ פנויים להשקעה אתם יכולים להצטרף.

חברת R&M הישראלית שזכתה להצלחה אדירה בשנים האחרונות ועורכת השקעות מניבות ברחבי העולם מאפשרת כעת גם למשקיעים קטנים להצטרף לקבוצת ההשקעות שלה. החברה, בנתה מודל השקעה ייחודי, במהלכו, מאגדים את כספי המשקיעים ומשקיעים אותו במגוון רחב של נכסים באזורים שונים במטרה להפחית את הסיכון ולמקסם רווחים.

חברת R&M הפתיעה שהודיע למשקיעיה כי היא תשקיע באותם תנאי המשקיעים ובכך יצרה לראשונה זהות אינטרסים בינה לבין המשקיעים בשונה מחברות תיווך רבות הקיימות בשוק. החברה, אחראית על איתור הנכס, אספקת הליווי המשפטי הן עם עו"ד בארץ ועו"ד בארה"ב, השבחת הנכס, השכרתו, אחזקתו ומכירתו בעתיד.

אלפי משקיעים הביעו התעניינות תוך מס' שעות

הודות להצלחת הפרויקטים הקודמים של החברה בימים הראשונים מאז שפרסמה החברה את הורדת הסכום המינימלי להשקעה, אלפי משקיעים הביאו התעניינות להצטרפות לקבוצה. בין המשקיעים בקבוצה נמנים יזמי נדל"ן ומשקיעים מוכרים בארץ.

דילוג לתוכן