יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / worldwide / להרוויח עם יזמי הנדל"ן הגדולים: הישראלים מצטרפים להשקעה בבניית מתחם וילות ביוסטון.

להרוויח עם יזמי הנדל"ן הגדולים: הישראלים מצטרפים להשקעה בבניית מתחם וילות ביוסטון.

פרויקט יזמי ביוסטון - RM

חברת הנדל"ן הישראלית R&M בשיתוף יזמית הנדל"ן האמריקאית Stoneworks מצרפת משקיעים לפרויקט יזמי בו תוך 36 חודשים ייבנה מתחם וילות יוקרתי בשכונה מבוקשת ביוסטון שבארה"ב. משקיעים ישראלים יכולים להצטרף בהשקעה של 80,000 דולר בלבד וליהנות מ"אקזיט" ורווח משמעותי בסיום הפרויקט.

חשבתם פעם כמה יזמי הנדל"ן מרוויחים מהפרויקטים השונים? כעת יש לכם סיכוי להרוויח יחד איתם. חברת הנדל"ן הישראלית R&M מקימה פרויקט חדש בשיתוף פעולה עם יזמית הנדל"ן האמריקאית Stoneworks על בניית מתחם ווילות באחת מהשכונות המבוקשות ביותר ביוסטון שבארה"ב. החברה מצרפת משקיעים ישראלים לעסקה בימים אלו בהשקעה מינימלית של 80,000$ בלבד.

R&M רכשה את הקרקע וקיבלה את כלל האישורים להתחיל בבניית מתחם הווילות. לצורך הפרויקט חתמה החברה על שיתוף פעולה עם חברת Stoneworks, חברה יזמית, שלאחרונה בנתה כ-8 מתחמי ווילות באזור שאחוזי תפוסת הבתים בהן כיום עומדים על 92%.

הבנייה תסתיים תוך 36 חודשים בלבד והווילות צפויות להימכר ברווח גדול.

בדומה לפרויקטים יזמיים קודמים שביצעה החברה, החברה מתחייבת עבור משקיעיה לסיים את הפרויקט בתוך 36 חודשים בלבד כאשר לאחר מכן הווילות יימכרו ברווח גדול. "אנו מאפשרים למשקיעים שלנו להרוויח בדיוק כמו יזמי הנדל"ן שרוכשים שטחים בזול יחסית, בונים ומוכרים מס' רב של ווילות ברווח גדול. המשקיעים נהנים מאותם התנאים שאנחנו והחברה היזמית משקיעים" סיפר מתן פרטמן, הבעלים של חברת R&M.

הפרויקט הוביל להתעניינות רבה מצד המשקיעים והגיוס צפוי להסתיים בשבועות הקרובים. בעלי חברת R&M בימים אלו עובדים על פרויקט יזמי נוסף בזנזיבר בו הם בונים מתחם נופש על קו החוף שינוהל ע"י יזם המלונאות אבי אגאג'ני. חברת R&M בעלת ניסיון רב בתחום הנדל"ן בארץ ובחו"ל ונכון להיום מנהלת היקף פעילות של כ-400 מיליון ₪ ומנהלת את השקעותיהם של מאות משקיעים ישראלים.

לפרטים נוספים על הפרויקט לחצו

מאמרים נוספים

דילוג לתוכן