יום שני   |   3 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / החניה בחו"ל שתכניס לכם כסף: כך תרכשו חניה ב-120,000 ₪ ותקבלו שכירות של 11% בשנה למשך 3 שנים.

החניה בחו"ל שתכניס לכם כסף: כך תרכשו חניה ב-120,000 ₪ ותקבלו שכירות של 11% בשנה למשך 3 שנים.

השקעה בחניה בחניון בבריטניה

אפיק השקעה חדש שנהפך להצלחה גדולה לאחרונה מציע לכם לרכוש חניה בתוך חניון בשדות התעופה המרכזיים בבריטניה וליהנות משכירות מובטחת של 11% בשנה למשך 3 שנים. "מצאנו דרך לאפשר גם לבעלי הון עצמי של 100,000 ₪ בלבד ליהנות מתשואה גבוהה על כספם".

"חשבנו מחוץ לקופסה ואיתרנו עבור לקוחותינו הזדמנויות נוספות להשקעה בנדל"ן, מלבד בתים, משרדים וקרקעות". מספר מנכ"ל חברת Hands-Off, טוביה מרמרלי שמאחוריו עשרות השקעות נדל"ן בבריטניה ובארה"ב.

בשנים האחרונות חל גידול משמעותי בהיקף הטיסות – המספר העצום של הנוסעים יצר מחסור גדול במקומות חנייה בסמוך לשדות התעופה בבריטניה ונכון להיום לא נותרה מספיק קרקע מסביב לשדות האלו כך שלרוב לא ניתן לבנות חניונים נוספים. עד שנת 2020 ההערכות הן שמספר הנוסעים בבריטניה עומד לגדול בכ-10 מיליון איש, כך שהביקוש לחניה יעלה בצורה משמעותית.

לא מרוצים? תוכלו לקבל את מלוא כספכם לאחר 5 שנים, ולאחר 10 שנים בתוספת של 25% על מחיר הרכישה

Hands-Off מציעה כיום למשקיעים לרכוש חניה בכ-25,000 ליש"ט, מחיר הנמוך ב-17% מקביעת השמאי הנוכחית. "גם בעלי הון עצמי נמוך יוכלו להשתתף בהשקעות וליהנות מתשואות גבוהות." מספר מרמרלי. במסגרת זו המשקיעים ייהנו משכירות מובטחת של 11% בשנה, למשך 3 שנים ראשונות (לאחר מכן, הצפי הוא לגידול בדמי השכירות עד ל-14.5% בשנה). במידה והמשקיעים יהיו מעוניינים בכספם בחזרה לאחר 5 שנים, מתחייב היזם בחוזה לרכוש מהם את החנייה במחיר הרכישה. משקיעים שיהיו מעוניינים למכור את החנייה לאחר 10 שנים, יוכלו למכור ליזם את החניה בתוספת של 25% ממחיר הרכישה. (התחייבויות אלו מובטחות חוזית מהיום הראשון).

במסגרת העסקה החנייה תירשם בטאבו על שם המשקיע ודמי השכירות ישולמו למשקיע מדי שנה ישירות לחשבון הבנק. לאחר הרכישה, המשקיע לא נדרש לשום התעסקות הקשורה ליחידת החניה ואין כל קשר אם החניה תהיה בשימוש או לא.

כמות היחידות בעסקה מוגבלת וצפויה להסתיים בשבועות הקרובים. ההשקעה, מהווה חלופה מצוינת לתכניות חיסכון, עליהן מקבלים תשואה נמוכה של 2-3% או לכספים הנמצאים בפק"מ, עליהם מקבלים המשקיעים תשואה אפסית.

Hands-off לא רק איתרה את ההזדמנות, היא גם עוקבת אחר הליך הרישום בטאבו, ומשמשת כנציג הישראלי של המשקיעים מול היזם הבריטי.

Hands-off המתמחה בהשקעות בנכסי נדל"ת (נדל"ן ללא התעסקות) עוסקת בנוסף גם בתחום בתי האבות וההלוואות. הפעילות הוקמה ע"י טוביה מרמרלי – שמאחוריו עשרות השקעות נדל"ן בבריטניה, בארה"ב ובאירופה. חשוב לציין כי Hands-off עובדת עם השמות הגדולים בעולם החנייה בשדות התעופה בבריטניה ובארה"ב.

למידע נוסף:

דילוג לתוכן