יום רביעי   |   21 פברואר    |   
דף הבית / באנר ראשי / "מהפכת ההשקעות": הכירו את מסלול ההשקעות החדש שיניב לכם ריבית קבועה ויציבה מאשר רוב מסלולי ההשקעות הקיימים בשוק

"מהפכת ההשקעות": הכירו את מסלול ההשקעות החדש שיניב לכם ריבית קבועה ויציבה מאשר רוב מסלולי ההשקעות הקיימים בשוק

מהפכת ההשקעות - מסלול השקעות חדש

יש לכם 100,000$? מסלול השקעות חדש של קבוצת הנדל"ן הישראלית RM מציע לכם "להלוות" כסף לפרויקט יזמי ולקבל ריבית רבעונית קבועה ואטרקטיבית שניתנת בצ'קים מראש או העברה בנקאית בהתאם לבחירתכם.

קבוצת הנדל"ן RM שמנהלת פרויקטים בארץ ובארה"ב בהיקף של מאות מיליוני דולרים הודיעה לאחרונה על מסלול השקעות חדש במסגרתו משקיעים יוכלו להשקיע החל מ-100,000$ בלבד ולמעשה להעניק "הלוואה" בתמורה לריבית קבועה שמשולמת מדי רבעון באמצעות קבלת צ'קים מראש או בהעברה בנקאית בהתאם לבחירת המשקיע.

הבטוחות מהן נהנים המשקיעים במסלול זה כוללות בין היתר שעבוד הזכויות של הנכס עצמו לטובתם, קדימות בקבלת הקרן והריבית על פני היזם עצמו ועל פני הכנסות החברה בפרויקט. כמו כן הודיעה החברה כי תהליך העברת הכספים לארה"ב יתבצע דרך חשבון נאמנות של בנק לאומי. 

נכון להיום (חמישי) אלפי ישראלים התעניינו בנוגע להצטרפות למסלול מאז הודיעה החברה על פתיחתו, וזאת בעקבות הריבית הקבועה, השונה מהריביות במסלולי ההשקעות הרבים בבנקים ובבתי ההשקעות.

בעלי RM :"ממשיכים להציע ללקוחותינו אפשרויות השקעה משתלמות עם בטחונות גבוהים"

המסלול החדש הינו חלק מההשקעה של החברה במתחמי מגורים מסוג Multi Family, בדומה לחברות הביטוח והפנסיה הגדולות  "הראל", "מנורה" "והפניקס", שלמעשה מבססות את הביטחון בהשקעה לכספי מבוטחיהן על ידי רכישת מתחמי מגורים קיימים ומאוכלסים, באזורי ביקוש גבוהים מאוד בארה"ב ובתפוסה של מעל 90% , המייצרים הכנסה שוטפת וקבועה.

דילוג לתוכן