יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / השקעות / יש לכם דירה להשקעה בארץ? כך תוכלו לקבל ממנה הכנסה גבוהה יותר באמצעות המרת ההשקעה בארה"ב

יש לכם דירה להשקעה בארץ? כך תוכלו לקבל ממנה הכנסה גבוהה יותר באמצעות המרת ההשקעה בארה"ב

יש בבעלותכם דירה בישראל?

אושר לפרסום: אחת מענקיות ההשקעות הפועלות בארה"ב הודיעה הבוקר (ד') שתאפשר לבעלי דירות להשקעה בישראל "להמיר" את השקעתם וליהנות מהתשואות משכירות בארה"ב שהן פי כמה מהתשואה משכירות בארץ. מאות משקיעים נרשמו מהבוקר אך על פי ההערכות ההטבה תינתן רק לעשרות. "מדובר במהפכה שמאפשרת למשקיעים לשלש את הכנסתם".

אם יש לכם דירה שרכשתם להשקעה בישראל, חברת השקעות הפועלת בארה"ב תאפשר לכם למכור את הדירה שברשותכם במחיר השוק שלה ולהמיר את כספי הדירה בהשקעה במסלול בארה"ב אשר מניב הכנסה שוטפת גבוהה יותר מאשר הכנסות השכירות של הדירה בארץ.

הפרסום על המסלול, אשר דווח לראשונה באחת מתחנות הרדיו, יתאפשר במהלך החודש הקרוב בלבד ובשבועיים הקרובים נציגי החברה יערכו שיחות ZOOM עם קהל המשקיעים הישראלי. חברת ההשקעות מנהלת פעילות גדולה במיוחד בארה"ב ובבעלותה בניינים המושכרים ללקוחות בחוזים לטווח הארוך.

מרבית הפניות: בעלי דירות בב"ש, בת ים, חיפה ותל אביב

"היחס בין עלויות הדירות בארץ להכנסות השכירות הוא מהנמוכים בעולם. התשואה השנתית הממוצעת בארץ נעה בין 2-3% בלבד בעוד שבמדינות אחרות, ובמיוחד בארה"ב, התשואות הממוצעות משכירות מגיעות לעתים למספר דו-ספרתי". מספר גורם בענף.

איך זה עובד?

חברת ההשקעות למעשה תמיר את ערך הדירה הנוכחי במסלול השקעה בארה"ב שיחושב לפי שווי הנכס. כלל ההשקעות הינן בנכסים אשר מושכרים בחוזה שכירות לטווח הארוך, כך שמשקיעים יקבלו הכנסה שוטפת מהיום הראשון.

דילוג לתוכן