יום ראשון   |   21 יולי    |   
דף הבית / השקעות / נכנס לתוקף: הבנקים החלו להציג את העמלות שהלקוחות משלמים על פי התיקון החדש; אלפים פתחו חשבון בבנק ONE ZERO

נכנס לתוקף: הבנקים החלו להציג את העמלות שהלקוחות משלמים על פי התיקון החדש; אלפים פתחו חשבון בבנק ONE ZERO

התיקון החדש מחייב את כלל הבנקים להציג בכל חודש כמה עמלות הלקוח שילם בגין החודש הקודם ובינתיים הבנקים הישנים מנסים להתאים את עצמם למציאות חדשה בה עליהם להיות שקופים עם הלקוחות וליידע אותם על כל אותן עמלות שגבו במהלך השנים בצורה לא שקופה. לפי נתוני האוצר, משק בית שילם לבנק כ-2,100 ₪ בשנה. אלפים פתחו חשבון בשבועות האחרונים בבנק ONE ZERO המציע, בין היתר, פטור מורחב מעמלות תמורת דמי מנוי חודשיים וקבועים ומעניק חודשיים התנסות ללא עלות לפותחי חשבון חדש (במסלול One)

האם קיבלתם הודעת SMS המציגה את סך העמלות ששילמתם בחודש ינואר? 

התיקון החדש, שנכנס לתוקף לאחרונה, מחייב את הבנקים לשלוח מסרון המציג את סך העמלות שהלקוח שילם בחודש הקודם. 

"בחלק מהבנקים שלחו מסרון שאינו משקף את המציאות ואינו כולל עמלות כרטיס חיוב ובמרכזן דמי כרטיס. באחרים, שלחו לקוחות לאזור האישי באתר בתקווה שלא ייכנסו לבדוק ובחלקם אפילו שלחו הודעה באנגלית הנראית כמו ספאם", מספרים בשוק.

ברשת פוסטים של לקוחות מופתעים מהיקף העמלות שמשלמים לבנק שלהם הפכו ויראליים: "הדעה הרווחת של הציבור הייתה שאנחנו משלמים עמלות כמעט אפסיות. הציבור גילה כעת כמה כסף באמת משלמים לבנק ומה מוביל לרווחים של מיליארדי שקלים של כל הבנקים". מספרת אחת הגולשות.

מי שפורח בימים אלו הוא בנק ONE ZERO הפועל בצורה שקופה והוגנת ומציע להצטרף למסלול עם תשלום קבוע שלא משתנה אף פעם , המעניק פטור מורחב מעמלות, פטור מעמלת המרת מט״ח ועוד (במסלולי One). 

כמו כן, מציע הבנק ללקוחותיו ליהנות מהפקדונות הטובים בישראל והינו הבנק היחיד שמעניק שירות ללקוחותיו 24/6 

לקבלת פרטים על הבנק , התנאים המיוחדים וההטבות בשיחה עם בנקאי >>

 

 

 

 

 

* 2100 ש״ח עמלות בשנה – מתוך טיוטת התכנית הכלכלית של משרד האוצר לשנים 2023 – 2024. מבוסס על סך עמלות שנתי למשק בית ממוצע בישראל נכון לשנת 2021. One החישוב בוצע בהתבסס על עלות חודשית של מסלול בחשבון זוגי  

** פטור מורחב מעמלות – במסלול ONE/ONE+ ובכפוף לשימוש סביר כמפורט בתעריפון הבנק

דילוג לתוכן