יום ראשון   |   14 אפריל    |   
דף הבית / השקעות / פיקדון שנתי של 4.5%: וואן זירו מציע את הפיקדונות בריבית הגבוהה בישראל

פיקדון שנתי של 4.5%: וואן זירו מציע את הפיקדונות בריבית הגבוהה בישראל

בעוד שיתר הבנקים הורידו את הריבית על הפיקדונות, הבנק מציע את הפיקדונות בריביות מהאטרקטיביות בארץ. "בריבית הנוכחית, בעלי מיליון ₪ יוכלו לייצר הכנסה שנתית של כ-45,000 ₪ לפני מיסים", מספרים בענף.

מעל  95,000 לקוחות כבר הצטרפו לבנק וואן זירו שיצר מהפכה בשוק הפיקדונות ועכשיו הוא מפתיע פעם נוספת כשבחר שלא לגלגל את ירידת הריבית ללקוחותיו, זאת בניגוד לבנקים המסורתיים. כיום, הבנק מציע את הפיקדונות בריבית מהאטרקטיביות ביותר בישראל: גם בפיקדון השנתי בריבית משתנה (4.5%) וגם בפיקדון החודשי בריבית משתנה (4%) ומאפשר פתיחת חשבון דרך אפליקציית הבנק בכ-10 דקות בלבד.

כ 1.5 מיליארד ש״ח כבר הופקדו לפיקדונות השונים וסכומי ההפקדה הולכים וגדלים. ״הפקדה לפיקדון מבטיחה תשואה בטוחה על ההשקעה ולכן בתקופה זו שמאופיינת בחוסר ודאות, אנחנו לא מופתעים שאלפי לקוחות פותחים חשבון בנק במטרה למקסם את הכסף שלהם באמצעות הריביות האטרקטיביות שלנו ״ מספרים בבנק.

לקוחות יוכלו לפתוח חשבון וליהנות מחודשיים התנסות ללא עלות וללא התחייבות וליהנות מהריביות על הפיקדונות במסלולי One. הבנק, מציע חשבון עם פטור מורחב מעמלות ומביא לחיסכון של עד אלפי שקלים בשנה ללקוחות.

לפתיחת חשבון בנק באפליקציית ONE ZERO וקבלת חודשיים התנסות ללא עלות >>

 

 

פיקדון שנתי – ריבית שנתית משתנה, p-1.4%=4.5%, מתואמת 4.5%. הפקדה לשנה ובכפוף לתנאי הבנק והפיקדון

פיקדון חודשי – ריבית שנתית משתנה p-2%, מתואמת 4% לתקופה של שנה. בכפוף לתנאי הבנק והפיקדון

פתיחת חשבון בבנק – לבני 18 ומעלה, שאינם בעלי תושבות מס זרה ואינם אמריקאיים. פתיחת חשבון בנק כפופה לשיקול דעתו הבלעדי של הבנק ותנאיו. 

2100 ש״ח עמלות בשנה – מתוך טיוטת התכנית הכלכלית של משרד האוצר לשנים 2023 – 2024. מבוסס על סך עמלות שנתי למשק בית ממוצע בישראל נכון לשנת 2021. One החישוב בוצע בהתבסס על עלות חודשית של מסלול בחשבון זוגי  

דילוג לתוכן