יום ראשון   |   19 מאי    |   
דף הבית / השקעות / "לעשות יותר מהכסף שלך בבנק": בנק ONE ZERO מציע את הפיקדונות הטובים בישראל – 4% בפיקדון חודשי ו 4.5% בפיקדון שנתי

"לעשות יותר מהכסף שלך בבנק": בנק ONE ZERO מציע את הפיקדונות הטובים בישראל – 4% בפיקדון חודשי ו 4.5% בפיקדון שנתי

one zero

כבר כשנה לאחר ההשקה מונה הבנק מעל 100,000 לקוחות שפתחו חשבון ונהנים מבנקאות אחרת המותאמת לעידן הנוכחי. הבנק מציע מספר רב של מוצרים ושירותים המאפשרים ללקוחותיו לקבל הרבה יותר על הכסף שלהם, מבלי שייגבו מהם עמלות מיותרות או מבלי שיצטרכו להתווכח עם בנקאי כדי לקבל תנאים משופרים.

הבנק מציע היום את הפיקדונות הטובים ביותר בישראל, ויותר ויותר ישראלים בוחרים להעביר את כספם הפנוי לבנק בכדי לקבל תשואה גבוהה יותר עם זמינות גבוהה לכסף: 4% על פיקדון חודשי ו-2.8% על פיקדון יומי. לבחירת הלקוחות קיים גם פקדון שנתי בריבית של 4.5%.

בבנק קיימת גם מערכת מסחר חווייתית ומקדמת למסחר בני״ע ללקוחות שאוהבים לסחור באופן עצמאי, ללא דמי משמרת וללא דמי ניהול

 הבנק מציע חשבון ללא עמלות עו"ש, ללא עמלות המרת מט"ח וללא דמי כרטיס לצד שירות של בנקאות פרטית 24/6 המסייע ללקוחותיו לנהל את הכסף בצורה טובה באמצעות בנקאים מקצועיים ומערכת AI חכמה שסורקת עבורך את החשבון באופן יום יומי .

כל התנאים וההטבות לעיל גרמו לבנק להיות הבנק הצומח בישראל בשנה האחרונה והתוצאה היא ש 1 מתוך כל 3 חשבונות בנק חדשים הנפתחים בישראל נפתח בבנק  ONE ZERO

כל אחד יכול לפתוח חשבון ולנסות את שירותי הבנק וליהנות מהתנאים המוטבים לעיל גם מבלי להעביר משכורת או תנאים מגבילים אחרים. הפקדונות המצויינים מוצעים לכולם.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24/6 – ביום שישי עד 13:00.

* פטור מעמלות עו"ש, מט"ח ודמי כרטיס – במסלולי One

* פיקדונות יומיים – למסלולי One. פיקדון בריבית משתנה, p-3.1%=2.9%, מתואמת 2.94%. הפקדה לשנה ובכפוף לתנאי הבנק והפיקדון

* פיקדון חודשי – למסלולי One. ריבית שנתית משתנה p-2%, מתואמת 4% לתקופה של שנה. בכפוף לתנאי הבנק והפיקדון. (אם ניתן להוסיף- ״נק׳ יציאה חודשית״)

פיקדון בריבית משתנה, p-1.4%=4.6%, מתואמת 4.6%. הפקדה לשנה ובכפוף לתנאי הבנק והפיקדון

*הבנק הצומח בישראל – https://www.youtube.com/watch?v=_ruem5yCUUk

* משק בית משלם 2,100 ש"ח עמלות בשנה: https://www.calcalist.co.il/investing/article/bk119hhgxh

דילוג לתוכן