יום רביעי   |   19 יוני    |   
דף הבית / השקעות / מהפכת ה-AI בניהול ההשקעות: בנק ONE ZERO משיק את מערכת המסחר מהמתקדמות בישראל עם כלים תומכי החלטה, מבוססי AI

מהפכת ה-AI בניהול ההשקעות: בנק ONE ZERO משיק את מערכת המסחר מהמתקדמות בישראל עם כלים תומכי החלטה, מבוססי AI

בנק One Zero יאפשר ללקוחות ישראלים לפתוח חשבון בבנק וליהנות ממערכת המסחר המשתלמת ביותר בניירות ערך הכוללת פטור מדמי ניהול, עמלות המרת מט"ח, דמי ניהול פיקדון בניירות ערך וכ-60% הנחה בפעולות המכירה והקנייה מתעריפון הבנק. המערכת של הבנק תשלב כלי עם תובנות תומכות החלטה מבוססות AI שמסייעות לנהל באופן עצמאי תיק השקעות, מעניקות המלצות אנליסטים, ניתוח השוואתי של סביבת פעילות והודעות "פוש" על תיק ההשקעות של הלקוחות במסלול ONE+.

"השקעה בבורסה האמריקאית עם התנאים הטובים ביותר במערכת בנקאית": ONE ZERO משכלל את מערכת המסחר בניירות ערך ומשלב לראשונה תובנות תומכות החלטה מבוססות AI שמסייעות לנהל באופן עצמאי את תיק השקעות. המערכת של הבנק, מאפשרת ללקוחות גישה להמלצות אנליסטים, ניתוח השוואתי של סביבת פעילות והודעות פוש על תיק ההשקעות לצד מפגשי ZOOM שוטפים עם אנשי מקצוע בתחום שוק ההון.

" אדם שמחזיק תיק ניירות ערך אמריקאים בשווי של 150 אלף שקל וקונה ומוכר מניה אחת בכל חודש (24 פעולות בשנה), עשוי לשלם עמלות מצטברות של כ-3000 שקל בשנה. המערכת של בנק ONE ZERO תאפשר ללקוחות לשלם דמי מנוי חודשיים עבור חשבון יחיד בעלות של 49 ₪ בלבד  שכולל פטור מורחב מעמלות וגם הטבות על עמלות הכרוכות במסחר ניירות ערך. ", מספרים בבנק (בכפוף לתעריפון הבנק).

בנק ONE ZERO שהושק לפני כשנה הפך בחודשים האחרונים לבנק אטרקטיבי במיוחד, כאשר *1 מכל 3 חשבונות בנק שנפתחים בארץ, נפתח ב- ONE ZERO. הבנק, מונה כיום למעלה מ-70,000 לקוחות. הבנק, שבשליטת פרופ' אמנון שעשוע, ממייסדי Mobileye, מציע לראשונה בארץ מודל של פטור מלא מעמלות עו"ש, מט"ח ודמי כרטיס.

*ע״פ נתוני בנק ישראל

דילוג לתוכן