יום רביעי   |   19 יוני    |   
דף הבית / השקעות / קבוצת אופק תקים בניין משרדים יוקרתי במערב ראשל"צ בהשקעה של כ-170 מיליון ₪ ותגייס השקעה מהבנק וממשקיעים פרטיים

קבוצת אופק תקים בניין משרדים יוקרתי במערב ראשל"צ בהשקעה של כ-170 מיליון ₪ ותגייס השקעה מהבנק וממשקיעים פרטיים

קבוצת אופק תקים בניין יוקרתי במערב ראשון לציון

קבוצת אופק מרחיבה את פעילותה העסקית ותקים בניין משרדים יוקרתי בן 12 קומות במערב ראשון לציון. מימון הפרויקט יתבצע באמצעות השקעה ישירה של הקבוצה ויינתן ע"י בנק מלווה ומשקיעים פרטיים שיוכלו להשקיע במסלול הלוואה בריבית שקלית לתקופה של עד 3 שנים. לאחרונה, משקיעי הקבוצה מימשו את השקעתם ונהנו מרווחי הון ומתשואות יוצאות דופן ממכירת חלקם בפרויקט Sky Tower תל אביב.

קבוצת אופק השקעות הוקמה בשנת 2000 על ידי מנהלה כיום, קובי אברהמי, כחברה לתכנון פיננסי עבור משפחות בעלות הון (Family office) . אברהמי, אחד מהאנשים הבולטים בענף הפיננסים וההשקעות האלטרנטיביות בנדל"ן בישראל, ניהל לאורך שנים את התכנון הפיננסי לאנשי העשירון העליון ולמעשה הנגיש לראשונה את עולם ההשקעות האלטרנטיביות לציבור הקהל הרחב, באמצעות מגוון השקעות המגובות בביטחונות נדל"ניים לפי רף כניסה של כ – 500 אלף ₪  בלבד.

בשנים האחרונות אופק נדל"ן זכתה לחשיפה תקשורתית גדולה הודות לעסקאות בולטות בשוק הנדל"ן, ביניהן : עסקת "Sky Tower תל אביב" – פרויקט משרדים בלב תל אביב בשווי של כ – 420 מיליון ₪, בו נהנו משקיעי אופק מרווחי הון ומתשואות יוצאות דופן ממכירת חלקם בפרויקט ומהחזר משמעותי מסך השקעתם בתוך כשנתיים, במסגרת הליך מימון מחדש בנכסים במדינות Tennessee וב-Connecticut שבארה"ב.

הקבוצה, הודיעה בימים האחרונים על תחילתו של גיוס השקעות לפרויקט המשרדים המפואר, "לישנסקי" במערב ראשון לציון, באחד מהרחובות המבוקשים ביותר בתחום המסחר בגוש דן.

השקעות אלטרנטיביות לציבור הרחב: "להשקיע בנדל"ן המגובה בביטחונות וליהנות מתשואה או ריבית ללא צורך בהתעסקות ומעורבות אישית בניהול , שיווק ותפעול הפרויקט"

בשנים האחרונות גובר טרנד ההשקעות בנדל"ן מניב בכלל ובשוק המשרדים בפרט . משקיעים רבים מפנים הון פנוי להשקעות באפיק זה, במקום השקעה בדירות למגורים .

קבוצת אופק מאפשרת השקעה במגוון מסלולים של הלוואות או השקעה בהון מניות בשילוב ביטחונות המגובים בנדל"ן, מה שמפחית ומפזר משמעותית את הסיכון בהשקעה .

במסגרת הגיוס לפרויקט המשרדים "לישנסקי" , קבוצת אופק תאפשר לציבור המשקיעים  להשקיע בפרויקט, ליהנות מרווחים נאים כאשר הם פטורים מכל התעסקות בנושא הניהול , התפעול והשיווק של הפרויקט .

"המשקיע הישראלי מחפש אפיקי השקעה יציבים לתקופה קצרה בריבית אטרקטיבית . פרויקט המשרדים שלנו יאפשר למשקיעים להעניק הלוואה המגובה בביטחונות לתקופה של עד 3 שנים וליהנות מריבית אטרקטיבית מהמקובל בריביות בשוק", מספר דן פנחסי, מנהל פיתוח עסקי של קבוצת אופק ומי שניהל במשך כ – 10 שנים חברות פנסיוניות בהיקף נכסים של למעלה מ – 100 מיליארד ₪, כמנכ"ל חברות הגמל והפנסיה בקבוצת כלל ביטוח ובקבוצת מיטב דש .

החברה, המשקיעה בעסקאות גם מעבר לים, רכשה קומפלקס משרדים בפלורידה בשטח כולל של כ – 18 אלף מ"ר ואף נכנסה לענף המלונאות ולאחרונה הודיעה על הקמת שני בתי מלון על חוף הים באשדוד.

ציבור גדול ומגוון של משקיעי נדל"ן מגלים עניין הולך וגדל בהשקעות של קבוצת אופק , ומעדיפים את פתרונות ההשקעה שמציעה החברה על פני השקעה ישירה בנדל"ן מניב ודירות מגורים הדורשות תשומות ניהוליות ושיווקיות גדולות על כל המשתמע מכך, שכן בסופו של יום לא לכל אחד יש את הידע המתאים ואת ההתעסקות הגדולה הכרוכה בניהול נדל"ן .

דילוג לתוכן