יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / "לקנות ולהשכיר לתיירים": פרויקט הענק של הישראלים באודסה יאפשר לכם להרוויח כ-3,500 ₪ בחודש מדירה מפוארת במרחק 500 מ' מהים.

"לקנות ולהשכיר לתיירים": פרויקט הענק של הישראלים באודסה יאפשר לכם להרוויח כ-3,500 ₪ בחודש מדירה מפוארת במרחק 500 מ' מהים.

אודסה - לרכוש ולהשכיר לדיירים

הודות לצמיחה של עשרות אחוזים בתיירות באודסה ומחסור של כ- 240,000 יחידות אירוח בעיר, יזמה חברת נדל"ן ישראלית פרויקט יוקרה של 2 בנייני דירות מפוארים, הכוללים סה"כ 840 דירות בקו הראשון לים שימכרו למשקיעים ישראלים בעלי הון עצמי ראשוני של 39,000 דולר בלבד. הדירות, ייצרו תשואה משוערת של כ-15% בשנה והכנסה פסיבית של כ-3,500 ₪ מדי חודש. אמנת מיסוי שנחתמה לאחרונה בין ישראל לאוקראינה מזכה את המשקיעים שלא לשלם כפל מס.

אודסה הפכה בשנים האחרונות לאחד מהיעדים המבוקשים ביותר בקרב משקיעים. העיר, הפכה "לעיר סטודנטיאלית" בה יש יותר מ-18 אוניברסיטאות המכילות למעלה מ-100,000 סטודנטים. בשנים האחרונות התיירות עולה בעשרות אחוזים מדי שנה ולאחרונה דווח כי לעיר מחסור ביחידות אירוח של מעל 240,000 יחידות.

בשנים האחרונות נחתמה אמנת מיסוי בין המדינות ישראל ואוקראינה שקובעת כי לא יחול כפל מס על משקיעים ישראלים שישקיעו בנדל"ן באוקראינה. כעת, חברת הנדל"ן גרין פארק הפועלת בשנים האחרונות במזרח אירופה ובאוקראינה ושותפה בחברת הניהול המקומית אשר תשכיר את הדירות באופן קבוע במשך כל השנה ותהייה אחראית על אחזקת הבניינים, מציעה פרויקט יוקרתי למשקיעים הישראלים.

תשואה שנתית משוערת של כ-15% והכנסה פסיבית של כ-3,500 ₪

גרין פארק ניצלה למעשה את המחסור האדיר באודסה ביחידות אירוח ונופש ומשתמשת בחברת הניהול המקומית הגדולה בה היא שותפה בכדי לייצר למשקיעים רווח גדול מהתיירות באודסה. המשקיעים בפרויקט יוכלו לרכוש נכס החל מ-250,000 ₪ בלבד וליהנות מתשואה שנתית של כ-15% והכנסה פסיבית של כ-3,500 ₪ מדי חודש.

בעלי הפרויקט סיפרו לכתב Channel22 כי הודות לביקוש הרב בקרב הישראלים החברה שוקלת להתחיל בתכנון פרויקטים נוספים בעיר.

למידע נוסף:

דילוג לתוכן