יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / האקזיט של רחובות: ההטבה על יחידות הקרקע שעשויה להוביל רבים לרווח של מאות אלפי שקלים

האקזיט של רחובות: ההטבה על יחידות הקרקע שעשויה להוביל רבים לרווח של מאות אלפי שקלים

לאחר שאושרו הקמת מגדלים של עד 25 קומות ברחובות, ניתנה "הטבה" לאור המצב שצפויה להסתיים כבר בשבועיים הקרובים ולהניב לרוכשים רווח אדיר על הנייר: יחידות קרקע למגורים בבנייה רוויה לצד בית החולים קפלן ובמסוך לתחנת המטרו נמכרות בשבועיים הקרובים במחיר של 219,000 ₪ בלבד, בעוד מחירן בשוק מוערך בעשרות אחוזים יותר. "לא כולם יכולים כעת לקנות את היחידות וההטבה אינה שוויונית"

לצד בית החולים, בילו סנטר וגבעת ברנר צפויה להיבנות בשנים הקרובות שכונת מגורים שתכלול שטחי תעסוקה ומסחר. מדובר במיקום הטוב ביותר בעיר, בו עוברת תחנת הרכבת הקלה שתוביל את הדיירים תוך דקות ספורות לאזור המרכז. אך דווקא בתקופה הזו, ניתנה הטבה לתקופה של שבועיים המאפשרת לקנות את הקרקע מ-219,000 ₪ בלבד.

"הטבה של עשרות אחוזים תוביל רוכשים לרווח של מאות אלפי שקלים תוך שבועיים בלבד, אז יחזרו מחירי יחידות הקרקע למגורים בבנייה רוויה לרמה של כ-350-400 אלף שקלים", מספרים בענף. "זו תקופה שלא כולם זמינים לבצע עסקאות וההטבה תטיב עם אלו שכן".

עד כה, הישראלים "זינקו" על המציאה ונמכרו שטחי קרקע בהיקף של אלפי מ"ר. מחירי הקרקע צפויים להמשיך להאמיר ככל שהתוכנית תתקדם.

למימוש ההטבה>>

    *הקרקע אינה זמינה לבנייה

    דילוג לתוכן