יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / השקעות / "הטכנולוגיה שמחליפה ניתוח ומשנה חיים": רשת נאטורפיל השיקה טיפול חדשני להפסקת הזעת יתר מבית השחי

"הטכנולוגיה שמחליפה ניתוח ומשנה חיים": רשת נאטורפיל השיקה טיפול חדשני להפסקת הזעת יתר מבית השחי

נאטורפיל - טיפול להזעת יתר

רשת האסתטיקה המובילה נאטורפיל, השיקה טיפול בהזעת יתר מבית השחי, בשיטת נטורדריי בעזרת מכשיר ה-MiraDry. הטיפול, פועל בהצלחה בעולם וסייע למאות אלפי מטופלים לעצור את ההזעה מבית השחי, הטכנולוגיה מאושרת ע"י משרד הבריאות וה-FDA האמריקאי, הטיפול אורך כשעה ובתום התהליך ניכר שיפור משמעותי עד כדי הפסקת הזיעה.

ישראל היא מדינה חמה ואחוז לא מבוטל של ישראלים מעידים שהזעת היתר מבית השחי גורמת להם לאי נוחות, תחושה של רטיבות וכתמי זיעה בבית השחי, ריח חמוץ ולא נעים וצורך להתקלח בתכיפות ולהחליף חולצה במהלך היום, ישנם כאלו שמעידים שגם בחורף הם סובלים מהזעת יתר שלעיתים נגרמת ממצבי לחץ, גנטיקה ועוד.

הפתרונות לתופעה של הזעת יתר בעבר ניתוח בהרדמה מלאה או הזרקת בוטוקס כל חצי שנה, אבל עכשיו ניתן לקבל את הטיפול מחליף הניתוח (המוכר ככזה גם על ידי חברות הביטוח) בסניפי נאטורפיל.

הטיפול, עובד באמצעות גלי מיקרו אשר מחממים את בלוטות הזיעה בבית השחי ובאמצעות תהליך מבוקר מפסיקים את פעולת בלוטות הזיעה. נאטורפיל ממליצה על רכישה של 2 טיפולים בכדי לקבל תוצאה אופטימלית.

"מדובר על טיפול שמחליף ניתוח בהרדמה מלאה ומשנה לאנשים את החיים, החל מהביטחון העצמי ועד לתחושת הנוחות ביום יום. הטיפול הינו בהרדמה מקומית וללא כאבים ויוצע לציבור הרחב במחיר אטרקטיבי במיוחד". מספרים בחברה.

ייעוץ אודות הטיפול ניתן לקבל בכל אחד מ 25 הסניפים של נאטורפיל הפרוסים במיקומים נגישים ברחבי הארץ

 

לקבלת מידע נוסף

    דילוג לתוכן