יום ראשון   |   19 מאי    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / נדל"ן בחו"ל / בדומה לניהול תיק השקעות: המסלול החדש שיאפשר לכם לפזר השקעות בעולם הנדל"ן

בדומה לניהול תיק השקעות: המסלול החדש שיאפשר לכם לפזר השקעות בעולם הנדל"ן

פורטפוליו השקעות נדלן

חושבים להשקיע בארה"ב? חברת השקעות נדל"ן ישראלית השיקה מסלול השקעות חדש שזוכה להצלחה בשוק הישראלי: "פורטפוליו השקעות נדל"ן" – מסלול בו תוכלו לפזר את כספכם על פני מגוון נכסים ופרויקטים מניבים באזורים שונים בארה"ב. החברה, מתחייבת להשקיע בעצמה בכל הפרויקטים יחד עם משקיעי החברה באותם התנאים במטרה לייצר זהות אינטרסים

קבוצת השקעות הנדל"ן RM GROUP זכתה להצלחה בשנתיים האחרונות הודות לעשרות פרויקטים מוצלחים שביצעה בארה"ב. החברה, אשר מנהלת מאות נכסים ברחבי ארה"ב השיקה לאחרונה מסלול חדש וסולידי שמאפשר למשקיעים לפזר השקעות על פני מגוון רחב של פרויקטים בהם שותפה החברה.

"אחד הכללים בעולם ההשקעות הוא פיזור סיכונים (לא לשים את כל הביצים בסל אחד) ולכן מצאנו לנכון לאפשר למשקיעים לפזר את ההשקעה שלהם על פני מגוון פרויקטים ובכך להפחית את הסיכון", מספר פרטמן, בעלים ומנכ"ל משותף בחברה, שנבחר לרשימת אנשי הנדל"ן בשנה החולפת.

החברה מעסיקה צוות של עורכי דין, רו"ח ואנליסטים, מאתרת הזדמנויות ומנתחת מאות עסקאות בהם היא משקיעה יחד עם המשקיעים של הקבוצה באותם התנאים, במטרה לייצר זהות אינטרסים, כאשר המשקיעים מקבלים קדימות על הכספים על פני החברה.

מסלול ההשקעה יאפשר למשקיעים להשקיע כ-80,000 דולר ולהיות שותפים במגוון פרויקטים של החברה, ביניהם נכסים, פרויקטים יזמיים ופרויקטים מסוג מולטי פמילי. המשקיעים צפויים ליהנות מהכנסה רבעונית קבועה כתוצאה משכירות הדיירים בפרויקטים, רווחים מפרויקטים היזמיים ורווחים מהשבחת הנכסים ומכירתם.

למידע נוסף על מסלול ההשקעות:

דילוג לתוכן