יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / השקעות / "המשקיעים שלנו נהנים מהכנסה רבעונית שוטפת ורווח ממכירת הנכס תוך 3-5 שנים"

"המשקיעים שלנו נהנים מהכנסה רבעונית שוטפת ורווח ממכירת הנכס תוך 3-5 שנים"

המשקיעים שמרוויחים הכנסה רבעונית

קבוצת השקעות הנדל"ן RM שבעליה נבחרו לאנשי השנה המבטיחים של ערוץ 10, נחשבת כיום לאחת מקבוצות ההשקעות המובילות בישראל. הקבוצה, יצרה מודל המאפשר למשקיעים להשקיע יחד במתחמי מגורים עם עשרות דירות בהן למעלה מ-90% מהדירות מושכרות ע"י דיירים עם חוזים ארוכי טווח ולייצר הכנסה רבעונית שוטפת ורווח ממכירת הנכס תוך 3-5 שנים.

קבוצת ההשקעות RM הייתה מחברות השקעות הנדל"ן הראשונות שיצרו את המודל הנוח והסולידי עבור המשקיעים: קבוצה של משקיעים רוכשים יחד מתחם מגורים עם עשרות דירות ובו יותר מ-90% מהדירות מושכרות עם חוזים ארוכי טווח בעוד הצוות של החברה מנהל את הנכס, משפץ ומשביח אותו ודואג למכירתו תוך 3-5 שנים ברווח אדיר.

בשונה מיתר החברות, בעלי חברת ההשקעות RM מתחייבים למשקיעים להשקיע באותם התנאים שלהם בדיוק על מנת לייצר אינטרס משותף עמם ולהבטיח את הטיפול בנכס גם לאחר הגיוס.

"משקיעים ישראלים מחפשים השקעות סולידיות עם מינימום התעסקות "

מודל ההשקעות במתחמי מגורים הפך לאטרקטיבי במיוחד בקרב ישראלים בזכות העובדה שמעבר להשקעתם הראשונית אין להם כל התעסקות בנכס, בשונה מרכישת בית פרטי. כמו כן, המודל נחשב לסולידי ו"בטוח יחסית" מכיוון שגם במידה וחלק מהדירות במתחם אינן מושכרות, ייהנו המשקיעים משכר הדירה המתקבל מאלו מהדירות שכן מושכרות, דבר המהווה פתרון לחשש העיקרי של משקיעי נדל"ן.

בימים אלו, החברה משלימה גיוס נוסף לפרויקטMulti Family  בארה"ב, מתחם הכולל 75 דירות בשכונה מבוססת ואמידה שחווה עליית מחירים משמעותית בשנים האחרונות, כ-400 מטר מחוף הים ופארק EdgeWater  המפורסם בקליבלנד.

למידע נוסף.

דילוג לתוכן