יום שלישי   |   25 יוני    |   
דף הבית / worldwide / כמה מרוויחים יזמי הנדל"ן הגדולים? כעת הציבור יכול להצטרף אליהם כשותף

כמה מרוויחים יזמי הנדל"ן הגדולים? כעת הציבור יכול להצטרף אליהם כשותף

השקעה קבוצתית בשיקאגו - RM

קבוצת הנדל"ן RM מציעה לקהל המשקיעים להצטרף להשקעה במתחם דירות בארה"ב ולהרוויח יחד איתה מהכנסות שכירות הדיירים, עליית המחירים מהשבחת הנכס והרווח ממכירתו בעוד מס' שנים. כל הפרטים על הפרויקט החם ביותר בשוק הנדל"ן. סכום ההשקעה הנדרש: 50,000 דולר בלבד.

חשבתם פעם כמה מרוויחים יזמי הנדל"ן הגדולים בארץ ובעולם? ענקית הנדל"ן הישראלית אשר מנהלת פרויקטים ביותר מ-120 מיליון דולר בארה"ב וישראל מציעה לקהל הישראלי להצטרף כשותפים שלה בפרויקט מניב בשיקאגו. בין השותפים האסטרטגיים של החברה: בנק לאומי, bank of America וחברת Deloitte.

צוות האנליסטים בחברה איתרו אזור עם פוטנציאל צמיחה גבוה, שעל פי Zillow, האתר המוביל בארה"ב לנדל"ן, צפויים המחירים במהלך השנה לעלות ב-10.6% וחתמו על הסכם אופציה לרכישת המתחם המונה 72 דירות כאשר אחוז תפוסת השכירות בו עומד על 98%.

מאות ישראלים התעניינו תוך מספר שעות.

המשקיעים בפרויקטים, יהיו שותפים של קבוצת R&M שמשקיעה גם היא באותם תנאי המשקיעים וייהנו מתשואה שוטפת מהדירות המושכרות במתחם, עליית המחירים כתוצאה מהשבחת הנכס (באמצעות שיפוץ יחידות הדיור והוספת facilities במתחם) ולאחר מספר שנים גם מ"אקזיט" בעת המכירה.

האזור הנבחר לפרויקט הינו Oak Forest, בו ההכנסה הממוצעת גבוהה ב-150% מהממוצע של תושבי ארה"ב ושיעור האבטלה עומד על 4% בלבד. סכום ההשקעה המינימלי הינו 50,000 דולר בלבד.

דילוג לתוכן